MojAndroid

50. týždeň vo svete mobilných technológií a Androidu je za nami a my vám prinášame tradičné zhrnutie najzaujímavejších noviniek a udalostí z nášho portálu. K najvýznamnejším udalostiam za uplynulý týždeň patrí spustenie Vianočnej súťaže s Agemom, kde si čitatelia môžu vybrať darček v podobe Android smartfónu alebo tabletu podľa vlastného uváženia.Šťastného výhercu vyžrebujeme na Štedrý deň 24.12.2014, v rovnaký deň zverejníme jeho meno na stránke MojAndroid.sk. Zapojiť sa môžete na adrese www.AndroidVianoce.sk. Želáme vám veľa šťastia. Po úspešnom registrovaní aplikácií developermi sme spustili tiež verejné hlasovanie o najlepšie slovenské Android aplikácie – Android Code 2014. Hlasujte a vyhrajte zaujímavé ceny. Spolu s kolegami a partnermi sme vrámci Orange Android Roadshow znova navštívili Košice. Fanúšikovia Androidu si mohli vyskúšať aktuálne novinky na trhu a porozprávať sa priamo so zástupcami spoločností.

V uplynulom týždni sme si pre vás taktiež pripravili ďalšie časti už tradičných seriálov TOP Android hry týždňaTOP Android aplikácie týždňa50 MUST HAVE Android aplikácie a ďalšie. Priniesli sme vám aj recenziu Tesco smartfónu Op3n Dott. Prajeme príjemné nedeľné čítanie.

MôjAndroid.sk súťaže, návody, tipy. Magazín a iné

vianocna-sutaz

Recenzie

Tesco tablet smartfon naramok-11

10 najčítanejších noviniek

flow

14.12.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+