MojAndroid

Portál MojAndroid.sk vyhlásil 1. novembra ďalší ročník celonárodnej súťaže Android Code 2014, v ktorej sa hodnotia najlepšie Android aplikácie zo Slovenska. Počas celého novembra mali slovenskí developeri možnosť prihlásiť svoje práce a zapojiť sa tak do súťaže. Dnes sme spustili verejné hlasovanie. Do súťaže sa zapojilo celkom 24 aplikácií, ktoré môžete hodnotiť na stránke AndroidCode.sk/hlasovanie. Samozrejme, pre hlasujúcich máme pripravené pekné ceny:  smartfón Prestigio Grace a 10x navigácie Sygic.

Android Code 2014 – hlasovanie o najlepšie Android aplikácie a hry

V poradí už štvrtý ročník súťaže Android Code o najlepšie slovenské Android hry a aplikácie hľadá slovenské talenty a najlepšie Android aplikácie, ktoré sa tento rok objavili na Slovensku. Autori a vývojári prihlásili nové Android aplikácie, prípadne staršie, ktoré boli aktualizované najneskôr v minulom roku. Autori najlepšej aplikácie z každej kategórie vyhrajú nový smartfón Prestigio Grace, pričom hlasujúci sa tiež môžu tešiť tiež na Prestigio Grace alebo desať navigácií od spoločnosti Sygic. Hlasujú naši čitatelia a všetci Android fanúšikovia, priamo na stránke AndroidCode.sk. Stačí vybrať 3 aplikácie, ktorým chcete dať svoj hlas, vyplniť meno a email, a potvrdiť kliknutím na link, ktorý vám príde emailom. Verejné hlasovanie končí 31. decembra 2014. Vyhodnotenie súťaže prebehne v priebehu januára, kedy aj porota určí výhercov v jednotlivých kategóriách.

Tatra banka podporuje inovácie

Vývojári mohli využiť aj bezplatné prihlásenie svojej aplikácie. TATRA BANKA sa v priebehu súťaže rozhodla podporiť tých, ktorým zaplatenie poplatku 20 € v kategóriách slovenská a svetová aplikácia robilo ťažkosti. Stačilo jednoducho o túto dotáciu požiadať priamo v registračnom formulári a uviesť, v čom je aplikácia inovatívna a čím sa odlišuje od ostatných.

Zoznam prihlásených aplikácií

android code sutazne aplikacie

 

Partneri Android Code 2014

Ďakujeme partnerom za podporu súťaže Android Code 2014:

partneri android code

5.12.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+