MojAndroid

Spoločnosť Huawei prináša novú servisnú akciu. V rámci nej môžu majitelia smartfónov a tabletov tohto výrobcu získať opravu za zvýhodnenú cenu až do výšky 50 %. Výrobca o akcii informoval prostredníctvom tlačovej správy.

Najčastejšie obavy sú z rozbitého displeja

Prieskum, ktorý pre Huawei realizovala analytická agentúra IPSOS, ukázal, že takmer 70 % ľudí sa najviac obáva poškodeného displeja. Je to pomerne logické, keďže displej je jednou z najnáchylnejších častí na poškodenie a zároveň jednou z najdrahších.

Pokiaľ vlastníte zariadenie od Huawei, ktoré je nejakým spôsobom poškodené a už nie je v záruke, práve teraz môžete využiť atraktívnu zľavu na jeho opravu. Keďže bude servis realizovaný v autorizovanom servisnom stredisku, spoľahnúť sa môžete na overený postup opravy, originálne náhradné diely a na 100 % výstupnú kontrolu.

Každý, kto počas trvania akcie (od 3. mája do 30. júna 2021) navštívi jedno z vybraných autorizovaných servisných centier Huawei, získa zľavu až do výšky 50 % z ceny náhradného dielu. Nemusí ísť len o displej, ale napríklad aj o zadný kryt, základnú dosku a podobne.

Huawei Mate 40 Pro
Huawei Mate 40 Pro | Foto: Redakcia


Ceny za displej začínajú už od 49 eur v závislosti od konkrétneho modelu. Zoznam zariadení a akciový cenník nájdete na stránkach Huawei.

Zoznam autorizovaných servisných centier, v ktorých je možné akciu využiť:

  • FixServis Avion (Bratislava)
  • FixServis BoryMall (Bratislava)
  • FixServis Mlyny (Nitra)
  • FixServis Relaxx (Bratislava)
  • Aupark NAY servisný kiosk (Bratislava)
  • Centrál NAY servisný kiosk (Bratislava)
  • NAY Elektrodom servisný kiosk (Nové Zámky)
  • OC Korzo NAY servisný kiosk (Prievidza)

Pokiaľ sa z nejakých dôvodov neviete dostaviť osobne, môžete si objednať kuriéra prostredníctvom stránky konkrétneho servisného strediska. Kuriér u vás zariadenie vyzdvihne a po oprave ho aj doručí späť.

Huawei: O dáta sa báť nemusíte

Veľkou otázkou v prípade servisovania smartfónov stále zostáva bezpečnosť používateľských dát. V tomto smere sa vôbec nemusíte obávať. Ak pred odovzdaním smartfónu aktivujete servisný režim v aplikácii Podpora (HiCare), vaše dáta zostanú bezpečne zašifrované a nikto sa k nim nedostane.

Náš tip
Leica ukončuje spoluprácu s Huawei, nahradiť ho má Xiaomi
27.5.2021

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+