MojAndroid

HTC 10 dostáva na Slovensku menšiu aktualizáciu, ktorá má vylepšiť a optimalizovať chod systému. Firmvér s číselným označením 1.80.401.3 má veľkosť cez 61MB a je dostupný cez systém OTA. Zmeny, ktoré update prináša výrobca popisuje len ako “Vylepšenie systému“. Čo to presne znamená v skutočnosti nevieme, po aktualizácii sme sa dozvedeli len toľko, že v systéme sa uvoľnila pamäť o veľkosti asi 100MB.

Náš tip
HTC na Slovensku spúšťa predaj vlajkovej lode HTC 10, takáto je cena

Screenshot_20160725-074525

Novinka HTC 10 prišla na náš trh len nedávno. Zaujať chce predovšetkým kovovou unibody konštrukciou, výborným audio výstupom, výkonom a fotoaparátom, ktorý podľa viacerých hodnotení patrí k tým najlepším na trhu. Desiatku sme testovali aj my a našu recenziu vrátane videa nájdete aj na našom webe.

Náš tip
HTC 10: Vitaj späť, HTC! | RECENZIA

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
25.7.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+