MojAndroid

Spoločnosť HTC dnes uvádza na slovenský trh najlepší smartfón, aký doteraz vyrobila. HTC 10 nájdu fanúšikovia značky od dnes v ponuke operátora Telekom vo farebnej kombinácii Carbon Gray s odporúčanou cenou 779 €.

Fotoaparát HTC 10 získal od rešpektovaného portálu DxOMark skóre 88, čo je jedno z najvyšších hodnotení v kategórii smartfónov. Obrazové možnosti s rozlíšením 4K dopĺňa novinka od HTC 24-bitovým Hi-Res stereo zvukom, čo je svetové prvenstvo. Top kvalitu zvuku ponúkne nielen pri prehrávaní, ale aj pri jeho zázname.

HTC 10 ponúkne aj najlepší hardvér a softvér vo svojej triede smartfónov. Aplikácie sa spúšťajú dvojnásobne rýchlejšie, LCD displej 2K prináša o 30% viac farieb, a súčasne o 50% citlivejšie reaguje na dotyk. Nový systém PowerBotics  automaticky detekuje a vypne aplikácie, ktoré nadmerne zaťažujú batériu. Jej životnosť dokáže zvýšiť až o 30%.

Novinka integruje to najlepšie od HTC a Google, ponúkne znížený počet duplicitne prednastavených aplikácií a zredukovaný predinštalovaný softvér. Nový Freestyle Layout od HTC umožňuje ikonky, nálepky či widgety kreatívne presúvať kam len chcete. Žiadne prednastavené rozloženie. Môžete ich vrstviť, radiť do skupín, prepájať nálepky s aplikáciami alebo niektoré ikonky dokonca vymazať.

Náš tip
HTC 10: Vitaj späť, HTC! | RECENZIA

17.6.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+