MojAndroid

Head-Up Displej dokáže vodičom premietať navigačné pokyny na čelné sklo vozidla a súčasne sa pozerať na cestu pred nimi. Je to bezpečné a pohodlné. Nová generácia tejto funkcie v navigácii Sygic sa dočkala veľkých zmien.

Nová generácia obľúbeného doplnku Head-Up Display pre aplikáciu Sygic GPS Navigation umožňuje vodičom zobrazovať špecifickým spôsobom optimalizované navigačné pokyny priamo na čelné sklo vozidla, aby nemuseli spúšťať zrak z cesty, čo významne zvyšuje bezpečnosť a pohodlie pri jazde.

  • Funkcia v navigácii Sygic používa odraz displeja smartfónu na čelnom skle vozidla, na ktorom sa zobrazia všetky dôležité pokyny. Či už pokyny smerovania, obmedzenia rýchlosti či iné užitočné informácie.

 

Android Auto stále nie je podporované

Škoda, že navigáciu Sygic nemôžeme používať v Android Auto. Google stále nedovoľuje použitie navigácií tretích strán v tejto službe.

“Chceme, aby bola naša navigačná aplikácia dostupná všetkým, aj používateľom operačného systému Android. Bohužiaľ, platforma Android Auto, ktorá podporuje prepojenie väčšiny súčasných značiek vozidiel a smartfónov, ešte stále umožňuje len používanie navigačných aplikácií spoločnosti Google.”

Martin Strigáč, výkonný riaditeľ spoločnosti Sygic

Náš tip
Android Auto: Infotainment systém budúcnosti | RECENZIA + NÁVOD

Nová generácia, nové možnosti prispôsobenia

V novej generácii si môžu používatelia funkciu a informácie v nej prispôsobiť tak, aby vyhovovala ich požiadavkám. Na výber je viacero dizajnov, farieb a obsahu. Chýbať nesmie odhadovaný čas, rýchlostné obmedzenia, sklon či vzdialenosť od cieľa cesty. Naraz sa na displeji môžu zobraziť tri najžiadanejšie funkcie.

“Head-UP Displej predstavuje zlomok z ceny iných dostupných riešení na trhu a dokonale vykonáva svoju prácu. Všetky pokyny a informácie sa doslova vznášajú v zornom uhle vodiča, čo zvyšuje ich bezpečnosť a pohodlie. Navigačné pokyny a všetky ďalšie informácie sa na pohľad voľne vznášajú v pozorovacom uhle vodiča, ktorý sleduje cestu, čo významne zvyšuje jeho bezpečnosť a pohodlie,“

Lukáš Dermek, produktový manažér spoločnosti Sygic

Nová generácia Head-Up displeja bude k dispozícii v aplikácii Sygic GPS Navigation pre Android aj iOS. Momentálne je v beta testovaní. Ak ju chcete vyskúšať už teraz, stačí sa prihlásiť do beta testovania na Google Play a môžete testovať.

Verzia: 17.3.21
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 17.3.21
Aktuálna cena: Zdarma
18.11.2019
Zdroj: Tlačová správa

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+