MojAndroid

Spoločnosť Sygic patrí medzi najúspešnejšie slovenské technologické firmy. Vo svete sa preslávila svojou offline GPS navigáciou, ktorá sa stala jednou z najpopulárnejších na svete. V poslednej dobe však Sygic pracuje na rôznych funkciách a vylepšeniach, ktorými posúva svoju navigáciu na novú úroveň. Jedným z takýchto doplnkov je aj Dashcam, ktorý prichádza v novej verzii.

Update s obrovskými vylepšeniami

Novinka prináša niekoľko zaujímavých funkcií vrátane nového spôsobu ovládania, dizajnu, záznamu zvuku, nových nastavení kvality videa a času trvania záznamu. „Tento doplnok pre aplikáciu Sygic GPS Navigation uľahčuje situáciu vodičom, ktorí nevlastnia samostatnú palubnú kameru alebo ktorí často využívajú služby prenájmu alebo spoločného využívania vozidiel. V prípade dopravnej nehody budete mať v rukách záruku,“ povedal Lukáš Dermek, produktový manažér spoločnosti Sygic.

Tešiť sa môžete na funkcie ako automatické uloženie záznamu pri nehode alebo zaznamenávanie vysokého preťaženia, pri ktorom pomáha akcelerometer na vašom smartfóne. Poteší aj automatické spustenie záznamu pri uvedení vozidla do pohybu, ale aj zobrazenie informácií o dátume, čase, rýchlosti a názve ulice vo videozázname. Výhodou je, že Dashcam je aktívny aj na pozadí vtedy, keď sa na displeji zobrazuje navigácia.

„Doplnok Dashcam si nevyžaduje inštaláciu dodatočného hardvéru – využíva špičkový hardvér smartfónu vrátane akcelerometra, kamerového senzora a presného GPS modulu, ktoré vo väčšine predávaných samostatných palubných kamier nenájdete,“ vysvetľuje Dermek.

Aktualizácia dostupná pre všetkých

Dashcam je súčasťou navigácie Sygic a nájdete ho v najnovšej verzii aplikácie pre iOS aj Android. Aplikáciu na vašom Android zariadení môžete vyskúšať aj vďaka widgetu nižšie.

Verzia: 17.3.21
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 17.3.21
Aktuálna cena: Zdarma
14.6.2019
Zdroj: Tlačová správa

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+