MojAndroid

Google prevádzkuje službu Stadia už viac ako rok. Pomocou nej si môžete za poplatok zahrať najnovšie herné tituly na báze cloudu, no tentokrát chce Google pritiahnuť čo najviac zákazníkov a z tohto dôvodu ponúka používateľom zahrať si zdarma demo verzie hier.

Google už sprístupnil prvú demo hru

Prvou hrou, dostupnou bezplatne v službe Stadia je Pac-Man Mega Tunnel Battle, ktorá bude dostupná používateľom na sedem dní. Pre sprístupnenie bezplatného obsahu sa nebude vyžadovať žiadna forma Pro účtu alebo predplatného.

Podľa informácií na portáli theverge.com by mali prísť aj ďalšie dva tituly, konkrétnejšie hry Humankind a Immortals Fenyx Rising. Rovnako ako prvá hra, bude aj táto dvojica titulov dostupná na sedem dní zdarma

Google taktiež oznámil aj príchod titulu Star Wars Jedi: Fallen Order, ktorý bude v službe Stadia dostupný už 24. novembra tohto roku. Žiaľ, táto hra do bezplatnej kampane nepatrí, preto si za jej sprístupnenie bude potrebné zaplatiť.

google stadia

Ak si chcete zahrať aj vy, stačí jednoducho kliknúť na tento odkaz. Jediné, čo potrebujete je bezplatne sa zaregistrovať a nachádzať sa v krajine, kde je služba Stadia dostupná.

Ak sa v takejto krajine nenachádzate, nie je dôvod smútiť. Pre sprístupnenie stačí použiť nejakú z VPN služieb, no v tomto prípade je potrebné počítať s dlhšou odozvou. Pre používanie služby Stadia v nepodporovaných krajinách však vznikla aj platená VPN, pre čo najlepší zážitok z hrania.

Náš tip
Google Stadia je už zadarmo, takto si s ňou zahráte aj u nás

22.10.2020

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+