MojAndroid

Tohtoročné modely Google Pixel 3 a Pixel 3 XL mali viac chýb, ako ktorýkoľvek predchádzajúci model. Dobrou správou však je, že spoločnosť Google nad mnohými problémami vyhrala a ich Pixely sú stále svetovou elitou. Majitelia zariadení Pixel 2, Pixel 2 XL, Pixel 3 a Pixel 3 XL od pondelka hlásia dostupnosť softvérových aktualizácií, vrátane jednej, ktorá so sebou nesie “optimalizáciu rýchlosti pamäte”.

Množstvo zaujímavých vylepšení

Ďalšou novinkou, ktorá prichádza s aktualizáciami je zlepšenie fungovanie fotoaparátov. Dokopy bolo opravených 13 vecí v systéme (ich zoznam sa nachádza na obrázku nižšie). Nechýba taktiež aktuálna decembrová bezpečnostná záplata. Prvý Google Pixel a Google Pixel XL túto aktualizáciu neobdržali. Ak ste majiteľom zariadení, ktoré túto aktualizáciu majú dostať, môžete skontrolovať jej dostupnosť v nastaveniach telefónu, konkrétne v sekcii “Aktualizácie systému”. Keďže sa však jedná o Pixely, update by vám mal vyskočiť onedlho aj sám.

Ďalšie články k téme Google Pixel:

Náš tip
Google Pixel 3 má ďalšiu chybu. Bráni plnohodnotnému používaniu fotoaparátu

Náš tip
Pokrokový nočný režim Night Sight prichádza na všetky smartfóny Google Pixel

Náš tip
Google Pixel 3 sa pri nabíjaní prehrieva a následne sa vypne

5.12.2018
Zdroj: PocketNow

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+