MojAndroid

Spoločnosť Google, ktorá stojí za systémom Android, tento rok nepredstavila len jeho najnovšiu verziu Android 9.0 Pie, ale aj svoje nové vlajkové smartfóny Google Pixel 3 a Pixel 3 XL. A aj keď sa jedná o špičkový hardvér, ktorému by mal byť systém prispôsobený na mieru, tak ani ten sa nevyhne chybám. Nedávno sa objavila informácia, že množstvu používateľov sa Google Pixel 3 pri klasickom aj bezdrôtovom nabíjaní prehrieva. Pri dlhodobejšom prehrievaní sa dokonca vypne kvôli ochrane proti poškodeniu batérie a iných komponentov. Teraz sa podľa internetových ohlasov objavil ďalší problém tohto modelu.

Nová chyba sa týka inak výborného fotoaparátu Google Pixel 3. V prípade, že používateľ využíva aplikácie tretích strán pre fotografovanie prípadne inú aplikáciu využívajúcu fotoaparát, tak po jej spustení a povolení prístupu k fotoaparátu naňho vyskočí okno upozorňujúce na fatálnu chybu. Kamera je následne nedostupná až do reštartu telefónu. Problém sa neprejavuje u všetkých predaných Pixelov 3 a podľa niektorých hlásení by sa mohol týkať aj minuloročného Google Pixel 2 XL. Samotný Google sa zatiaľ ku problému nevyjadril.

Náš tip
Toto je Google Pixel 3 Lite. Nechýba 3.5 mm Jack, Snapdragon 670 či špičkový fotoaparát
21.11.2018
Zdroj: AndroidPolice

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+