MojAndroid

Google dnes zverejnil aktualizovanú verziu aplikácie Gmail pre Android, v ktorej prináša nové možnosti pre blokovanie používateľov a odhlásenie sa z odberov na e-maily. Zrušenie odberu bolo doteraz možné iba vo webovej verzii Gmailu, prípadne len vtedy, ak priamo zaslaný e-mail obsahoval možnosť na zrušenie doberu, a tak sa používatelia novému tlačidlu v menu aplikácie rozhodne potešia.

Unsubscribe-gmail

Úplnou novinkou pre web aj mobilnú aplikáciu (dostupné o týždeň) je blokovanie používateľov. Pokiaľ označíte niekoho adresu za blokovanú, správy od tohto odosielateľa pôjdu priamo do spamu. Adresu neskôr môžete odblokovať z nastavení Gmailu. Aktualizácia s týmito zmenami je už teraz dostupná v obchode Play a nainštalovať si ju môžete pomocou odkazu nižšie.

Block-gmail

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: Gmail

23.9.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+