MojAndroid

Spoločnosť Samsung tento mesiac distribuovala svojim zariadeniam hlavne aprílovú bezpečnostnú záplatu. Dokonca ju niektoré smartfóny dostali ešte koncom marca pred smartfónmi Google Pixel. Teraz si podľa portálu SamMobile spomenula na svoje smart hodinky Samsung Galaxy Watch a Galaxy Watch3, ktoré nájdete aj v našom výbere najlepších smart hodiniek.

Aktualizácia vylepšuje stabilitu Wi-Fi pripojenia a ďalších komponentov systému

Pokiaľ sa vám zdá, že medzi hodinkami chýba model s číslovkou 2, tak ste na omyle. Samsung takýto model nikdy nevydal. Medzi týmito dvoma elegantnými modelmi uviedol dve generácie športových hodiniek Galaxy Watch Active a Active2. A pretože sa výrobca obával, že nástupca pôvodného modelu Galaxy Watch rovnakou číslovkou by zákazníkov miatol, zvolil radšej číslovku 3.

Samsung Galaxy Watch Active 2
Samsung Galaxy Watch Active 2 | Foto: Redakcia

Najnovšia aktualizácia obidvoch modelov bola spustená v Indii. Odtiaľ by sa postupne mala dostať aj na ďalšie trhy, vrátane Slovenska. Aktualizácia pre Galaxy Watch má označenie R810XXU1FUD1 a v prípade Galaxy Watch3 je to R840XXU1BUD1. Aktualizácia by mala vylepšovať stabilitu aplikácie pre posielanie správ, pripojenia Wi-Fi a celkovo aj celého systému Tizen OS.

Samsung Galaxy Watch3
Samsung Galaxy Watch3 | Foto: Redakcia


Dostupnosť aktualizácie si môžete overiť cez aplikáciu Galaxy Wearable vo vašom smartfóne. Stačí otvoriť sekciu Aktualizácia softvéru a pokiaľ bude na Slovensku dostupná, tak ju s pomocou tejto aplikácie aj nainštalujete. Pred inštaláciou sa najprv ubezpečte, že batéria hodiniek je dostatočne nabitá.

Náš tip
Facebook musí označovať satiru. Doteraz mnohé príspevky brali čitatelia vážne
23.4.2021

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+