MojAndroid

Minulý mesiac sa na internete objavil návod ako spustiť v aplikácii komunikačnej služby Messenger od Facebooku tmavý režim. Pre jeho spustenie bolo nutné poslať niekomu z vašich priateľov alebo sebe emoji ikonku polmesiaca. Samozrejme sa jednalo o geekovský Easter Egg. Teraz americký internetový gigant umožnil v aplikácii Messengeru spustiť tmavý režim normálnym spôsobom.

Takto sa tmavý režim aktivuje

Tmavý režim šetrí oči a pri OLED displejoch šetrí spotrebu batérie. Ak chcete prepnúť v Messengeri svetlý režim na tmavý, musíte kliknúť na vašu profilovú fotografiu v ľavom hornom rohu aplikácie. Pod vaším používateľským menom následne uvidíte prepínač pre tmavý režim (Dark Mode).

Novinky ako na bežiacom páse

Facebook do Messengera integroval v posledných mesiacoch viacero nových funkcií, aby lepšie konkuroval Viberu, Telegramu alebo Signalu. Vo februári to bola možnosť vymazať odoslanú správu do 10 minút a minulý mesiac možnosť odoslať prednastavenú odpoveď. Čoskoro by sa mali niektoré funkcie Messengeru vrátiť do aplikácie Facebook a v budúcnosti by chcela spoločnosť prepojiť posielanie správ medzi Messengerom, WhatsAppom a Instagramom.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Náš tip
Facebook žiada o pomoc. Chce byť regulovaný
17.4.2019
Zdroj: AndroidCommunity

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+