MojAndroid

Funkciu rýchlej odpovede na prichádzajúci hovor alebo sms má dnes pravdepodobne každý Android smartfón. Využil ju snáď už každý. V situáciach, keď máte schôdzku, pracovnú poradu, ste v škole alebo len proste nemáte čas, je možnosť odpovedať na hovor na dve kliknutia správou Nemôžem hovoriť, zavolám neskôr skutočne užitočná. Väčšinou si v rozhraní aplikácie pre telefonovanie alebo sms môžete dokonca editovať rýchle odpovede. Nemusí to ale platiť pre komunikačné aplikácie, ktorými komunikujete s priateľmi cez internet. Doteraz to platilo aj pre Facebook Messenger, ale od tohto týždňa sa situácia mení.

Ešte pred týždňom mali používatelia možnosť rýchlo odpovedať na správu len pomocou emotikonov. V novej verzii aplikácie stačí podržať dlhšie prst na správe a zobrazí sa ikonka rýchlych odpovedí. Z nich si následne používateľ vyberie tú najvhodnejšiu, ako je napríklad krátke a stručné “LOL”. Funkcia je dostupná na Android platforme aj iOS. Facebook Messenger tým reaguje na stále silnejúcu konkurenciu v podobe aplikácií Viber, Telegram a Signal, ktoré túto funkciu už dávnejšie obsahujú.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
23.3.2019
Zdroj: GSMarena

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+