MojAndroid

Občas sa stáva, že niekomu pošleme správu, ktorú krátko na to oľutujeme. Vtedy si prajeme, aby sme ju mohli vymazať. No a takáto možnosť teraz prichádza aj do aplikácie Facebook Messenger.

Druhá šanca do desiatich minút

Určite sa vám to už niekedy stalo. V zápale hnevu, zlosti alebo aj nepozornosti ste napísali správu, ktorú ste hneď oľutovali. Vo WhatsApp už nejaký ten čas existuje funkcia, ktorá danú správu vymaže, no Messengeru to stále chýbalo. Teraz sa to ale mení, pretože aj tu už môžete nežiadaný útržok konverzácie vymazať. Takže keď sa vám najbližšie stane, že šéfovi do práce pošlete správu so šteklivým znením, môžete ju pohotovo odstrániť.

Časovo obmedzené a nebude to “tajné”

Malou nevýhodou novej funkcie Messengera je to, že správu je možné vymazať len do desiatich minút od odoslania. Musíte však byť rýchly, aby si to nestihol príjemca prečítať.

V možnostiach mazania správ musíte zvoliť "Vymazať pre všetkých"
V možnostiach mazania správ musíte zvoliť “Vymazať pre všetkých”

 

Napriek tomu bude v čete viditeľné, že nejaká správa odstránená bola. Namiesto správy sa tam objaví upozornenie o vymazaní správy. Aj tak je to ale aspoň nejaká záchrana. Pri mazaní správy je nutné zvoliť možnosť “Zmazať pre všetkých”. Nová funkcia sa dá použiť v súkromných četoch aj v skupinách. Chystáte sa používať novú možnosť aj vy? Tešíte sa z nej? Napíšte nám to do diskusie pod článkom.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Ďalšie články k téme:

Náš tip
Facebook plánuje spojiť služby WhatsApp, Instagram a Messenger
Náš tip
Facebook Messenger prinesie filter pre fotoaparát, ktorý rozmaže pozadie za vami
6.2.2019
Zdroj: GSM Arena

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+