MojAndroid

Nastala éra, keď sa tmavé režimy aplikácií stali populárnejšie než tie svetlé. Po veľkej aktualizácii Facebook Messengera prišiel nový dizajn, ale všetci netrpezlivo čakali na tmavý režim aplikácie. Ten je lepší na šetrenie zraku a v prípade AMOLED displeja aj na šetrenie batérie. Režim nakoniec prišiel a my máme pre vás návod, ako si ho jednoducho môžete aktivovať.

Stačí poslať emoji

Možno by ste čakali, že kvôli tmavému režimu v aplikácii Messenger príde nejaká veľká aktualizácia, upozornenie alebo čokoľvek podobné. Realita je oveľa jednoduchšia a momentálne to už funguje. Všetko, čo potrebujete, je poslať emoji svietiaceho polmesiaca. Konkrétnejšie je dobré zvoliť tento postup:

  1. Otvorte aplikáciu Messenger a do ľubovoľného četu pošlite tento emoji:

🌙

  1. Zavrite aplikáciu. V tomto kroku ju odporúčame pre istotu odstrániť aj zo zoznamu nedávnych aplikácií.
  2. Otvorte Messenger a zájdite do nastavení. Povoľte tmavý režim a máte hotovo!

Hoci tmavý režim po prvom spustení nevyzerá veľmi vábne, po čase si určite zvyknete. Koniec koncov, pre nejaký dôvod sa už toľko tých ľudí naň tešilo. Nespornou výhodou je práve nočné používanie smartfónu, na ktoré si veľa ľudí zvyklo, keď tmavý režim oceníte. Ďalší spokojní budú majitelia mobilov, ktoré disponujú AMOLED displejom. Cenné percentá batérie vám ušetria práve zhasnuté pixely.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Ďalšie články k téme:

Náš tip
Ako vymazať odoslané správy vo Facebook Messengeri? | NÁVOD
Náš tip
Facebook už testuje tmavý režim v Messengeri
2.3.2019
Zdroj: XDA Developers

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+