MojAndroid

V prvej časti seriálu Aplikácie pre môj Android v tomto roku sa pozrieme na Valentínske aplikácie, nakoľko dnes slávime sviatok všetkých zamilovaných. Láska dvoch ľudí sa dá prenášať vo všetkých formách a často sa vo vzťahu kladie veľký dôraz na komunikáciu a riešenie, či už problémov alebo aj príjemných vecí. Nakoľko máme vždy po ruke svoje Android zariadenia, aj keď pri nás nie je naša druhá polovička, je dobré mať nainštalované niektoré aplikácie, cez ktoré so svojimi partnermi môžme komunikovať. My sme pre vás niekoľko Valentínskych aplikácií vybrali do nášho článku, preto ak si v tento deň nájdete aspoň chvíľku času, prejdite zoznamom nižšie a nainštalujte si všetky aplikácie, ktoré sa vám páčia.

Aplikácie pre môj Android - Valentín
Aplikácie pre môj Android – Valentín

Avocado

Avocado je výbornou aplikáciou pre moderný pár. Ak obaja používate Android zariadenia, aplikácia Avocado by vám rozhodne nemala chýbať. Ide o akýsi ekvivalent vlastnej sociálnej siete, cez ktorú si so svojim partnerom môžete písať, zdieľať fotografie na spoločnú nástenku, zdieľať zoznamy prianí či plánov do budúcnosti, či sa napríklad nechať upozorniť na prichádzajúce výročie. ide o výborný komunikačný nástroj, ktorý vás spojí, aj keď od seba budete veľmi ďaleko. Aplikácia samozrejme ponúka aj primerané zabezpečenie, dostanete sa do nej len po zadaní spoločného hesla. Odporúčame všetkým zaľúbeným!

avocado

avocado-0  avocado-2  avocado-1

Couple

Ďalšou fantastickou aplikáciou pre zamilované páry je Couple. Ide o rovnako kvalitne spracovanú aplikáciu ako Avocado, ktorá navyše ponúka aj väčšie množstvo funkcií a vlastností. Okrem zdieľania fotografií a chatu, v tejto aplikácii nájdete aj také vychytávky, ako live sketch, kde môžete obaja naraz kresliť a dostupný je napríklad aj videohovor. Jednoducho všetko, čo by ste s vašou polovičkou mohli využiť. Viac ako tisíckrát počuj je však raz vidieť, preto si pozrite nasledujúce video, ktoré vám túto aplikáciu bližšie predstaví. Ak sa vám Couple zapáči, môžete si ho stiahnuť do svojho Android zariadenia bezplatne pomocou nášho widgetu.

couple-1  couple-2  couple-3

Verzia: 1.8.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.8.0
Aktuálna cena: Zdarma

Valentine Photofram.es

Zaľúbené chvíle nezvečníte lepšie, ako svojím mobilným telefónom, ktorý máte neustále so sebou. Pri fotografovaní vám môže prísť vhod aplikácia Valentine Photofram.es, ktorá do vašej fotografie doplní veľmi pekne spracované okrasné rámčeky. Môžete si tak spraviť zamilovanú fotku vo veľkom srdci alebo si zvečniť tento pekný okamih z iným ozdobným lemom. Pridať môžete aj základné úpravy fotografie, aby dokonale do rámčeka sedela.

photoframes-1

photoframes-2  photoframes-3  photoframes-4

Verzia: 6.2
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 6.2
Aktuálna cena: Zdarma

KF Hearts Live Wallpaper 

Na navodenie atmosféry Valentína vám dokonale poslúži aj živá tapeta so zaľúbeným motívom. Na Google Play je hneď niekoľko takýchto tapiet, nám sa však najviac páčila KF Hearts Live Wallpaper. Ponúka pekne spracovanú grafiku a páči sa nám aj možnosť zmeny farby pozadia. On si tak môže nastaviť tapetu s modrým tónom, ona zas s červeným. Každý si príde na svoje :-)

kf-hearts-1

kf-hearts-2  kf-hearts-3

Verzia: 2.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.0
Aktuálna cena: Zdarma

Angela’s Valentine

Ak ste si našli chvíľku na oddych, mohli by ste vyskúšať aplikáciu Angela’s Valentine. Ide o pekne graficky spracovaný titul, ktorý vám môže byť známy zo série hovoriacich zvierat. Angela a Tom sa pobozkajú vždy, keď sa dotknete displeja a priamo z aplikácie môžete svojej drahej polovičke poslať aj jednu z 10 krásnych MMS správ. Tešiť sa môžete aj na pekné video a hudbu, ktorá dotvára celú valentínsku atmosféru.

angelas-valentine-1

angelas-valentine-2  angelas-valentine-3  angelas-valentine-4

Valentínske Android hry

Nie každý má partnera, ktorému by venoval svoju lásku. Ak aj vy patríte medzi “single” ľudí, možno vás poteší aspoň pekne spracovaná Android hra, ktorou môžete zahnať nudu v deň, kedy oslavujú páry a zamilovaní. Odporúčame vám napríklad titul Bubble Blast Valentine, ktorý ponúka obrovské množstvo levelov, čo vás dokáže zabaviť na dlhé hodiny a na zahodenie nie je ani Where Is My Valentine?, hra, ktorej sme sa venovali aj v našom pravidelnom seriáli Obedná prestávka. Do tretice vám ponúkame hru Love Test!, kde si môžete otestovať, na akej úrovni je vaša láska a ako dobre poznáte svojho partnera.

bubble-blast

Verzia: 2.0.8
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.0.8
Aktuálna cena: Zdarma

where-is-my-valentine

love-test

Záver

Dúfame, že ste v článku našli aplikáciu alebo hru, ktorá vás alebo vašu polovičku potešila. Ak aj vy poznáte nejakú zaujímavú Android aplikáciu alebo hru s valentínskym motívom, napíšte nám do komentárov jej názov, prípadne priamo odkaz na Google Play a mi ju do článku radi doplníme. Prajeme príjemné prežitie sviatku zamilovaných! :)

SERIÁL 2012: Aplikácie pre môj Android

14.2.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+