MojAndroid

Anketa NAY Android Roka 2016 je v plnom prúde. Od 15. novembra zahlasovalo v nej už viac ako 14-tisíc ľudí, ktorí na stránke AndroidRoka.sk vyberajú tie najlepšie Android smartfóny a SMART zariadenia. Zariadenia vyberajú v šiestich kategóriách, ktoré postupne predstavujeme aj na stránke MojAndroid.sk. Samozrejme, aj tentokrát sme si pre vás v spolupráci s našimi partnermi pripravili množstvo hodnotných cien – tento rok je ich dokonca až 17!  Každý z vás má šancu vyhrať HTC 10Asus ZenFone 3, Huawei P9 Lite, 2x hodinky Garmin VívoActive a 10x navigáciu Sygic. Ak do ankety pozvete kamošov, môžete získať ďalšie zaujímavé ceny.

Náš tip
NAY Android roka 2016: Predstavujeme kategóriu Ľudový smartfón

Náš tip
NAY Android Roka 2016: Predstavujeme kategóriu TOP Android smartfón

hlasuj

Každý hlasujúci, ktorí do ankety pozve aspoň piatich ďalších priateľov alebo známych (ktorí v nej aj zahlasujú), budú zaradení do žrebovania o smartfón Lenovo Moto Z Play. Ten, kto pozve do ankety najviac ľudí, automaticky vyhrá smartfón Lenovo K6. Do ankety môžete pozývať prostredníctvom vášho účtu na stránke AndroidRoka.sk.

Náš tip
NAY Android Roka 2016: Pozvi kamošov a vyhraj Lenovo Moto Z Play a Lenovo K6!

Hlasuje sa do konca roka!

Ak sa chcete zapojiť do súťaže o hodnotné ceny, stačí ak v ankete odovzdáte svoj hlas ešte do konca roka, teda do 31.12.2016. Výhercov oznámime už začiatkom budúceho roka.

Náš tip
NAY Android Roka 2016: Hlasujte za najlepšie Androidy a vyhrajte až 17 cien!

Partneri ankety

Generálny partner ankety:

nay-logo-2016

Súťaž NAY Android Roka 2016 vznikla aj za podpory týchto partnerov:

partneri

30.11.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+