MojAndroid

Orange Android Roadshow po krátkej letnej prestávke pokračuje naplno v ďalšom meste! Na stretnutie sa môžu tešiť fanúšikovia Androidu a technológií  v Banskej Bystrici. Práve v tomto meste sa stretneme už 24. septembra v Hoteli Dixon. Už tradične začíname ráno o desiatej hodine.

Prihláste sa na odber nášho YouTube kanálu MojAndroid.sk

Na podujatie zavítajú naši partneri Tatra Banka, Creative, HTC, Huawei, Lenovo, Samsung, MP3.sk a ďalší. Generálnym partnerom akcie je Orange. Tešiť sa môžete na najnovšie zariadenia všetkých menovaných spoločností, vrátane HTC 10, Huaweiu P9, Samsungu Galaxy S7 edge a Galaxy Note 7, ako aj horúcej novinky Moto G4 Plus a ďalších zariadení od Lenova. Zaujímavé príslušenstvo donesú chalani z MP3.sk.

Náš tip
Android Roadshow 2016 v Bratislave očami účastníkov VIDEO

Registrácia na Orange Android Roadshow 2016 je bezplatná a pokiaľ sa na akciu zaregistrujete a osobne na ňu aj prídete, budete zapojení do žrebovania o 3 smartfóny Huawei – Huawei P9, Huawei P9 Plus a Huawei P9 Light. 

registrovat sa

Presný program akcie pripravujeme a zverejníme ho už čoskoro. Už teraz je však isté, že sa máte na čo tešiť a k videniu bude toho skutočne veľa. Vstup na akciu je samozrejme zdarma,musíte sa však registrovať.  Spraviť tak môžete na stránke AndroidRoadshow.sk.

31.8.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+