MojAndroid

Android Roadshow má nového generálneho partnera! Stretnutie fanúšikov, ktoré každoročne organizuje portál MojAndroid.sk, podporí najväčší mobilný operátor na Slovensku – Orange. Ten nebude chýbať ani na najbližšej akcii v Banskej Bystrici, kde pre zúčastnených už dnes ponúka rýchly 4G internet, vďaka ktorému môžu byť doslova #vsadeonline.

Android_Roadshow_2016

Orange je najväčším mobilným operátorom na Slovensku. Svojou mobilnou dátovou sieťou s kombinovaným pokrytím v 3G a 4G sieti pokrýva viac než 95% populácie SR. Vďaka vysokorýchlostnej mobilnej dátovej sieti prináša  svojim zákazníkom užitočné a hodnotné služby, ktoré reagujú na nové potreby ľudí a spájajú ich s tým, na čom im záleží. Zároveň chce, aby boli digitálne služby pre zákazníkov dostupnejšie a zrozumiteľnejšie. Dôkazom tohto nového prístupu Orangeu je nová ponuka paušálov, s ktorými sa Orange rozhodol ešte viac priblížiť potrebám zákazníkov, ako aj nové dátovo orientované paušály Data Max či služba Internet do auta. Vďaka nej sa cesta autom môže zmeniť na cestu plnú zážitkov, keďže umožňuje prenos mobilných dát viacerým používateľom v automobile bez toho, aby si míňali dáta na vlastných zariadeniach, nakoľko sú na internet pripojení prostredníctvom Wi-Fi siete a čerpajú tak jeden objem dát.

Zákazníci majú navyše k dispozícii aj benefity skupinových volaní Navzájom zadarmo, ktoré s obľubou využívajú nielen rodiny. Vzájomné bezplatné volania a správy môžu zákazníci Orangeu získať len tak, bez akejkoľvek viazanosti. Mobilný operátor zvyšuje svojim zákazníkom komfort aj na predajných miestach. Dôkazom toho je nový koncept inšpiratívnych predajní, tzv. Smart storesPrvú predajňu v tomto koncepte otvoril Orange v Bratislave. Do konca roka 2016 ich plánuje mať celkovo 14.

orange

Orange sa okrem toho všetkého zapája aj do charitatívnej činnosti. Už 15 rokov, v rámci Nadácie Orange, pomáha v širokom spektre aktivít zlepšovať život jednotlivcov a komunít. Za toto obdobie podporil už viac ako 8000 užitočných nápadov a aktivít v oblasti vzdelávania, sociálnej inklúzie a komunitného rozvoja. Celkovo prerozdelil viac ako 10-miliónov eur.

Tešíme sa na vás!

Na Orange Android Roadshow v Banskej Bystrici sa spolu s vami stretneme 24. septembra. V poradí už 6. ročník Android Roadshow ale tento rok zavíta ešte do ďalších dvoch miest. Okrem Banskej Bystrice sa na horúce novinky zo sveta mobilných technológií, môžu tešiť aj fanúšikovia v Trnave. Na stretnutia príde nielen naša redakcia, ale aj ďalší partneri, ktorí so sebou prinesú to najlepšie zo sveta Androidu a smart zariadení. Spolu s Orangeom sa už na vás tešíme!

button-registracia-oars-2016

Registrácia na Orange Android Roadshow 2016 je bezplatná a pokiaľ sa na akciu zaregistrujete a osobne na ňu aj prídete, budete zapojení do žrebovania o 3 smartfóny Huawei – Huawei P9, Huawei P9 Plus a Huawei P9 Light. 

23.8.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+