MojAndroid

To, že byť operátorom už nie je iba o tom, aby ste ľuďom ponúkali volania a SMS, dokazuje aj Orange otvorením nového typu predajne. Samotný operátor ju označuje za inovatívnu a reaguje a to, že potreby zákazníkov v súčasnosti už nie sú len o telefonovaní či pripojení na internet. Novootvorená predajňa v bratislavskom Auparku ponúka niekoľko špeciálnych zón, kde zákazníci môžu tráviť čas pri čakaní, prípadne sa v predajni môžu zastaviť, ak si chcú vyskúšať najnovšie trendy a technológie. Pri otvorení predajne sme boli aj my.

„Koncept novej predajne vychádza z potrieb a očakávaní našich zákazníkov. Sústredíme sa na dôležité oblasti ich života, v ktorých im chceme byť spoľahlivým partnerom. Ponúkame inšpiráciu k novým riešeniam a zjednodušíme ich rozhodovanie o službách, ktoré im umožnia byť v kontakte s tým, čo je pre nich dôležité,“ povedal generálny riaditeľ spoločnosti Orange Slovensko, Pavol Lančarič.

Zmeny aj v online svete

Zákazníci môžu využívať výhody novej predajne operátora aj inak. Objednať sa totiž budú môcť na presne dohodnutý čas, a to jednoducho, prostredníctvom stránky www.orange.sk/smartstore a v budúcnosti aj cez mobilnú aplikáciu. Digitalizácia šetrí čas zákazníkov aj tým, že na aktuálne poradové číslo ich upozorní SMS správou. Novinkou je tiež nová digitálna pomôcka, ktorá urýchli vybavenie zákazníkov a skráti čakacie doby. Bezpečnosť zákazníkov zvýšia nové elektronické čítačky identifikačných údajov. Orange do svojej ponuky prinesie aj bohatšiu ponuku inteligentných zariadení pre domácnosť či zdravie, tzv. connected objects, ktoré si budú môcť zákazníci na predajni naživo otestovať a objavovať tak nové možnosti pre seba a svoju domácnosť.

Rozdelenie na zóny

Nová predajňa Orangeu je rozdelená do viacerých zón. Zóna „Zábava“ ponúkne pohodlné čakanie pri najnovších hrách Playstation a v zóne „Domov“ si zákazníci skrátia čas pri sledovaní Orange TV, čítaní časopisov alebo kníh. K rýchlejšiemu vybaveniu prispeje aj zóna „Starostlivosť“, ktorá slúži na vykonanie rýchlych operácií, ako napr. úhrada faktúr. Môže zároveň inšpirovať k využívaniu jednoduchšej digitálnej komunikácie s Orangeom, napríklad prostredníctvom mobilnej aplikácie Orange GO. Samozrejmosťou je bezplatné Wi-Fi pokrytie, možnosť nabiť si svoj telefón a občerstvenie pre zákazníkov.

Nová predajňa láka aj na špeciálne ponuky

Pre všetkých zákazníkov, ktorí v čase od 10.3. do 13.3. 2016 navštívia novú predajňu v Auparku, sú pripravené viaceré exkluzívne uvádzacie akcie:

  • 20 % zľava na mesačný poplatok za službu Pevného optického internetu alebo TV na optike s viazanosťou na 24 mesiacov pre nových aj verných zákazníkov, pričom zľava platí počas prvých 12 mesiacov,
  • jeden mesačný poplatok zdarma pre nových a verných zákazníkov, ktorí si zakúpia akýkoľvek Ideálny paušál s viazanosťou na 24 mesiacov,
  • pri nákupe nového smartfónu Samsung Galaxy S7 alebo S7 EDGE dostane každý zákazník hodnotný darček,
  • každého zákazníka čaká ďalší darček pri akomkoľvek nákupe.

FOTOGALÉRIA

Navyše, každý zákazník, ktorý urobí akúkoľvek komerčnú operáciu s viazanosťou 24 mesiacov, bude automaticky zaradený do žrebovania o 3 smartfóny Samsung Galaxy S7 Edge.

Zdroj: TS

11.3.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+