MojAndroid

Aktualizácia na systém Android 8.0 Oreo prichádza na vybrané zariadenia značky Motorola. Ide konkrétne o zariadenia Motorola moto X4, Z Play, Z2 Play, G5S a G5S Plus. Okrem samotných noviniek v systéme prináša Motorola aj nejaké tie funkcie naviac.

Náš tip
Lenovo Moto Z Play: Hráč s excelentnou výdržou | RECENZIA
Náš tip
Motorola Moto Z2 Play: Nová generácia, nové pravidlá | RECENZIA

Android Oreo pre Motorola smartfóny

Aktualizácia sa začala objavovať na Novom Zélande a v Austrálii. V rámci funkcií systému prichádza “obraz v obraze,” adaptívne ikony, inteligentný výber textu a vylepšenia po stránke výkonu a zabezpečenia.

Kliknutím na obrázok môžete zobraziť všetky používateľské recenzie smartfónu Motorola Moto Z2 Play.

Nechýba optimalizácia výdrže na jedno nabitie a tiež nová séria až 60 smajlíkov. Z ďalších vylepšení prichádza rýchlejšia aplikácia pre kameru a tiež rýchlejšie snímanie fotografií. Poteší tiež januárová bezpečnostná aktualizácia systému Android. Samotná aktualizácia má veľkosť približne 1,1 GB a tak odporúčame stabilné a neobmedzené Wi-Fi pripojenie a tiež dostatok miesta na vnútornom úložisku vášho zariadenia.

Dostali ste už aktualizáciu na systém vo verzii Android Oreo? Akú verziu operačného systému používate na vašom Android smartfóne? Vaše otázky a postrehy nám môžete napísať do diskusie pod článkom.

6.2.2018
Zdroj: gsmarena
 • NoSay

  Jop určite :D mám moto g5s plus a dostal som januarový update bezpečnostného systému :D mal asi tak 50 mega :D

 • megy

  potvrdzujem, takto to vyzerá na mojej X4-ke ;)

 • Miroslav

  Na Moto G5 Plus dnes zatiaľ len januárový patch. Ale aj to je pokrok oproti tomu ako rýchlo vydávali aktualizácie doposiaľ.

 • NoSay

  Už by mohlo byť na moto g5s plus a g5 oreo :D lebo budem zvažovať ROM keď ma naseru :D

+