MojAndroid

Smart hodinky mám nastavené (1.diel seriálu) a môžme sa vybrať behať a športovať. Galaxy Watch3 som si zobral na ranný beh. Osobne sa mi ráno beháva lepšie, radšej si skôr privstanem a stihnem sprchu ešte pred odchodom detí do škôlky.

Na Galaxy Watch3 sa mi páči, že majú opäť otočnú lunetu, ktorou sa jednoducho ovláda menu hodiniek. Tromi otočeniami sa dostávam na ponuku športov, ktoré dokážu tieto smart hodinky odmerať. Prednastavené sú športy beh, cyklistika a plávanie (vnútri), pridať si viem ďalšie možnosti. 

Samsung Galaxy watch3 ranny beh

Páči sa mi veľký výber, však posúďte: bežecký tréner, bežecký pás, bicepsové zdvihy, burpee test, chôdza, cyklotrenažér, doska, drepy, eliptický trenažér, horolezecké cviky, hyperextenzie, joga, kruhový tréning, kľuky, mŕtve ťahy, pilates, plávanie (vonku), posilňovací stroj, predkopávanie, predpažovanie, rozpažovanie, sed-ľah, skracovačky, stepper, strečing, sťahovanie kladky, tlak nohami, tlak v ľahu, tlaky na posilňovanie ramien, tricepsové zdvihy, turistika, veslovací trenažér, výpady, výskoky, zakopávanie a zhyby na hrazde. Ak ste si nevybrali z ponuky, tak stačí zvoliť iný tréning. 

Ako ja napríklad keď idem hrať futbal. Galaxy Watch3 mám stále na ruke a aj keď ide o verziu s koženým remienkom, nikdy mi pri behaní ani pri futbale neprekážali. Vydržali aj drobné súboje. Vyrobené sú s nerezovaj ocele, spracovanie tak môžem ohodnotiť na dobrej úrovni. Smart hodinky sú oproti predchádzajúcej generácii Watch menšie, ciferník má 45 mm. 

Počas behu alebo pri futbale si priebežne sledujem svoj výkon a zaťaženie – koľko kilometrov mám už odbehnuté a aký je môj tep. Watch3 majú 1,4 palcový AMOLED displej, ktorý je dobre čitateľný aj na slnku. 

Samsung Galaxy watch3 ranny beh

Po ukončení aktivity mi Galaxy Watch3 ukážu všetky údaje: čas aktivity (odkedy dokedy som športoval), ako dlho som behal, koľko kilometrov som prešiel a koľko kalórií spálil. Páči sa mi, že priamo v hodinkách vidím aj graf mojej priemernej rýchlosti a tepu za minútu. Priamo v aplikácii v hodinkách vidím aj prehľadné vysvetlenie Zón srdcového tepu, ktoré sú rozdelené do piatich kategórií: maximálna, anaeróbna, aeróbna, kontrola hmotnosti a nízka intenzita.

Fanúšikov ďalších štatistík poteší aj trvanie tréningu, celkové trvanie aktivity, priemerné tempo a rýchlosť a maximálny srdcový tep. Najviac sa mi páči mapka a dokonca aj informácia o počasí v momente vykonávania športovej aktivity. 

Neskôr sa k mojim uloženým aktivitám viem dostať aj cez funkciu Môj denník.

Článok vznikol v spolupráci so Samsung Electronics Czech and Slovak, s.r.o.

 

30.9.2020

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+