MojAndroid

Action Launcher je so svojimi 5 miliónmi stiahnutí jedným za najobľúbenejších launcherov v celom Obchode Play. Jeho vývojár a tvorca, Chris Lacy, sa preto stará, aby používatelia nemuseli pri jednej verzii aj zostarnúť, ale aby si mohli pravidelne užívať nové funkcie. No a práve v najnovšej verzii 40.0 ich prináša hneď niekoľko.

Minimálne dizajnové zmeny

Ak by sme si mali zmeny v aplikáciách nejako roztriediť, asi by to bolo na “dizajnové” a “funkčné”. Prejdime teda, aké dizajnové zmeny priniesol Action Launcher. Vlastne ich ani nie je tak veľa. Vývojár sa v tomto prípade zameral len na logo, respektíve ikonu aplikácie. Tá je po novom živšia, obsahuje viacej farieb a pôsobí tak dojmom, že aplikácia vám ponúka mnoho možností. Tu ale dizajnové zmeny končia.

Action-Launcher-icon
Nová ikona Action Launcheru má za úlohu poukázať na pestré možnosti aplikácie

Action Launcher sa zameral na funkčnosť

Noviniek z oblasti funkcií je tu hneď niekoľko. Spomeňme si napríklad Action Search. To vám umožňuje priamo z domovskej obrazovky prejsť ku ktorejkoľvek stránke či nastaveniu vrámci aplikácia, ale aj celého zariadenia. Navyše je táto šikovná pomôcka rovnako dostupná pre všetkých, nielen pre predplatiteľov.

Medzi novými funkciami Action Launcheru vo verzii 40.0 sa objavila aj Action Search a Action Web Search
Medzi novými funkciami Action Launcheru vo verzii 40.0 sa objavila aj Action Search a Action Web Search

Ako ďalšie môžeme z radu noviniek Action Launcheru vyzdvihnúť aj Action Web Search, ktoré je “vlastným, externe hosťovaným, Action Launcher riešením vyhľadávania na webe”. Prakticky je určené na to, aby používateľom poskytovalo webové, spravodajské, obrazové a video výsledky vyhľadávania.

Okrem tohto bola pridaná možnosť zvoliť ako predvolený prehliadač aj DuckDuckGo a Bing. Ak sa aj vy zaujímate o nové funkcie Action Laucheru, neváhajte si ho aktualizovať. A ak s ním ešte nemáte žiadne skúsenosti, stiahnite si ho z nášho widgetu.

Verzia: 34.2
Aktuálna cena: Zdarma

Ďalšie články k téme:

Náš tip
Action Launcher prináša v novej beta verzii vzhľad Android 9.0 Pie a nové funkcie
Náš tip
Ako si udržať poriadok na domovskej obrazovke? | NÁVOD
1.5.2019
Zdroj: Phone Arena

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+