MojAndroid

Z Action Launchera sa za posledné roky stal jeden z najpopulárnejších alternatívnych launcherov pre Android platformu. Vždy po vydaní novej verzie systému Android sa snaží používateľom ponúknuť jej grafické rozhranie a k tomu pridáva aj vlastné vylepšenia. Novinky sú vždy najprv testované v betaverzii a až následne sa dostanú do stabilnej verzie. inak tomu nie je aj u najnovšej verzii s poradovým číslom 38. Tá prináša grafické prvky poslednej verzie systému Android 9.0 Pie a pár funkcií navyše.

Farby aj štylizácia ikoniek v betaverzii odkazuje na Android 9.0 Pie a nové Pixely. Nastavenia aplikácie sú teraz radené logickejšie, pribudli náhľady, majú pomocné vysvetlivky a pokiaľ by ste sa náhodou aj tak stratili, môžete využiť vyhľadávanie funkcií v nastaveniach. Pribudlo 5 nových bonusových pozadí aj nový typ scrollovania v menu. Vrátil sa spínač pre zamknutie zariadenia (vyžaduje mať nainštalovaný Action Launcher Plugin). Pribudol spínač pre vypnutie docku aj možnosť skryť názvy aplikácií v zozname aplikácií. Skratky aplikácií na ploche môžu byť zoradené abecedne. Samozrejmosťou sú opravy chýb a vylepšenie stability.

Verzia: 34.2
Aktuálna cena: Zdarma
6.12.2018
Zdroj: AndroidPolice

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+