MojAndroid
  • 4ka si pre nových zákazníkov pripravila špeciálnu akciu. Ak si kúpite SIM kartu, dostanete 1 GB dát úplne zadarmo a bez viazanosti.

Štartovaciu SIM kartu si môžete kúpiť za 4 eurá, pričom dostanete aj štartovací kredit vo výške 4 €. Ideálna príležitosť pre tých, ktorí chcú služby operátora vyskúšať spolu s internetom, pretože teraz k SIM karte dostanú aj balík 1 GB dát úplne zadarmo. Platnosť balíka je jeden mesiac.

4ka SIM karta

Cenník volaní a SMS sa už dlhší čas nezmenil. Minúta hovoru vás vyjde 4 centy, jedna SMS rovnako. Pokiaľ chcete dátovať, no nemáte zakúpený žiadny dátový balík, zaplatíte 1 cent za 1 MB dát v celej EÚ. Navyše, ak voláte na telefónne číslo 4ky, volania po tretej minúte máte bezplatne.

„PRVÁ GIGA je určená pre všetkých, ktorí ešte stále počítajú dáta na megabajty u svojho starého operátora a doteraz váhali nad vyskúšaním služieb 4ky. Od príchodu na trh, čiže takmer štyri roky, sme nezmenili cenu za minútu volania a SMS, ktorá je stále iba 4 centy a to ako doma, tak v celej EÚ.

Gigabajt dát navyše je pokračovaním našej misie rozdátovať Slovensko a veríme, že poteší všetkých, ktorí ešte iba uvažujú nad prenesením svojho čísla do 4ky,“

Marek Jánošík, vedúci produktového oddelenia 4ky

4ka 4G sieť

4ka SIM karta s kreditom 4 €:

  • S programom služieb Moja EÚ
  • SIM so štartovacím kreditom vo výške 4 €
  • 1 GB dát v EÚ platných 30 dní na vyskúšanie
  • 4 centy za 1 min/SMS v EÚ
  • Bez viazanosti
  • Volania po 3. minúte v sieti 4ka zadarmo

Dátový balík si môžete dokúpiť

Pokiaľ by ste gigabajt dát minuli, môžete si hocikedy dokúpiť ďalší gigabajt za cenu 2 €. Platnosť tohto balíka bude 30 dní, prípadne do jeho vyčerpania. Pre lepší prehľad o stave vášho kreditu, voľných dátach či prevolaných minút v paušále môžete využiť aj vydarenú aplikáciu Moja 4ka. My sme ju už stihli otestovať. Vyzdvihli sme vydarený a moderný dizajn, funkčnosť aplikácie a aj jej možnosti.

Jesenná akcia stále v platnosti

V platnosti aj naďalej zostáva jesenná akcia. Pri aktivácii ľubovoľného nového paušálu SLOBODA získate 4ka SIM kartu so štartovacím kreditom 4 eurá úplne zadarmo. Akcia je platná do 31. decembra 2019 a nový paušál si stačí zakúpiť prostredníctvom e-shopu 4ky.

Náš tip
4ka ako prvá prináša 5G na Slovensko, vyskúšali sme sieť v Banskej Bystrici

4.9.2019
Zdroj: Tlačová správa

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+