MojAndroid

Motorola moto g6 plus je jedným z najlepších telefónov strednej triedy. Ponúka excelentný pomer ceny a výkonu, no ukrýva v sebe toho oveľa viac ako sa na prvý pohľad zdá. V sérii 10 dní s Motorolou moto g6 plus si postupne predstavíme jej najväčšie výhody. Sem patrí aj nadštandardný výkon, vďaka ktorému je zabezpečený celkový vynikajúci používateľský zážitok.

Predchádzajúce časti seriálu 10 dní s Motorola moto g6 plus:

Náš tip
10 dní s Motorolou moto g6 plus: Luxusný dizajn za polovičnú cenu [1. časť]

Náš tip
10 dní s Motorola moto g6 plus: Perfektne odladený systém bez zbytočností [2. časť]

Náš tip
10 dní s Motorola moto g6 plus: Skener odtlačkov plný užitočných funkcií [3. časť]

Náš tip
10 dní s Motorola moto g6 plus: Veľký displej ideálny na multimédia [4. časť]

Náš tip
Motorola moto g6 plus: Najlepším stúpa na päty | RECENZIA

Vynikajúca hardvérová výbava

Motorola moto g6 plus nerobí kompromisy ani v prípade výkonu. Práve ten, v spolupráci s výborne odladeným systémom, sa starajú o fantastický používateľský zážitok. Telefón disponuje čipom Snapdragon 630. Ten ponúka 8 jadier Cortex-A53 s frekvenciou 2,2 GHz a grafickú jednotku Adreno 508. Skvelým doplnkom je aj 4 GB RAM a 64 GB vnútornej pamäte s podporou pamäťových kariet do 256 GB.

Tento výkon vás rozhodne nesklame. Bežná práca s telefónom je blesková, reakcie sú okamžité a spúšťanie aplikácií extrémne rýchle. Vďaka veľkej RAM je vynikajúci aj multitasking a s veľkým displejom s pomerom strán 18:9 si užijete aj plnohodnotný multitasking s dvomi aplikáciami na jednej obrazovke bez toho, aby telefónu dochádzal dych.

Náš tip
Vyberáme príslušenstvo pre smartfón Motorola moto g6 plus

Výhody, ktoré prináša nadštandardný výkon

V prvom rade sa môžete spoľahnúť na to, že máte v rukách plnohodnotný smartfón, s ktorým sa nebudete musieť obmedzovať. Aj keď zaň nedáte 600, 700, 800 či viac eur, stále si budete môcť byť istí, že s telefónom zvládnete aj náročné operácie. Ak vám váš známy ukáže novú multimediálnu aplikáciu na strihanie videa, nebudete sa musieť báť toho, že by to váš telefón nezvládol.

Zároveň moderný čip lepšie obstojí skúškou času, takže najnovšie aplikácie si budete môcť vychutnať počas celej doby životnosti telefónu. Telefón nebude mať problém ani s populárnymi hernými titulmi ako PUBG Mobile, ktorý zvláda bez zaváhania na strednej úrovni detailov.

Náš tip
Chorvátsko s moto g6 plus: Ako fotí Motorola moto g6 plus | FOTOmánia

Vyšší výkon ale prináša aj ďalšie výhody. Aj vďaka modernému čipu tak môžete natáčať 4K videá, ktoré sú v tejto triede ešte stále vysokým nadštandardom. Motorola moto g6 plus ich však zvláda bez akýchkoľvek problémov.

Náš tip
Koľko stojí oprava displeja Motoroly moto g6 Plus | SERVIS

Článok vznikol v spolupráci so spoločnosťou Motorola.

20.7.2018

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+