MojAndroid

Komentárom už neujdete, ani keď si v aplikácii YouTube zapnete režim celej obrazovky. AndroidPolice totiž informuje, že YouTube sa chystá priniesť podporu komentárov do spomínaného režimu plnej obrazovky. Máme už aj krátke video toho, ako to bude v praxi vyzerať.

YouTube komentáre aj v režime celej obrazovky

YouTube komentáre patria medzi najtoxickejšie na internete. Nie, že by bol zvyšok internetu na tom s toxicitou o niečo lepšie, ale spomínaná platforma dokázala byť v tomto výnimočná. Internet je dokonca plný príbehov tvorcov obsahu, ktorí túto toxicitu nezvládajú práve najpríjemnejšie. Hovoríme o skutočnej toxicite a nenávisti a nie o konštruktívnej kritike – tá nie je v žiadnom prípade zlá.

YouTube aplikácia v režime celej obrazovky bola donedávna bezpečným miestom pred touto toxicitou, ale zrejme to vyzerá tak, že sa to môže čoskoro zmeniť. Komentáre sa totiž budú môcť zobrazovať vo forme posuvného panela, ktorý zmenší plochu prehrávaného videa, aby ste mohli s radosťou sledovať obe veci naraz.

Samozrejme, že tieto komentáre môžete kedykoľvek zavrieť, posunutím panela nadol. V takom prípade sa vám veľkosť videa obnoví na celú šírku obrazovky. Doteraz ste mohli sledovať video a čítať komentáre len v režime na výšku, ale to zjavne nebolo to pravé. Táto zmena pravdepodobne ešte viac zvýrazní komunitu YouTube-u – v dobrom i v zlom.

YouTube
YouTube
Developer: Google LLC
Price: Free
  • YouTube Screenshot
  • YouTube Screenshot
  • YouTube Screenshot
  • YouTube Screenshot
  • YouTube Screenshot

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+