MojAndroid

YouTube už 23. februára spustí novú verziu aplikácie určenej pre deti. YouTube for Kids, ako sa táto mobilná aplikácia bude nazývať, bude dostupný pre Android zariadenia priamo v obchode Play. Dostupné na ňom budú rôzne videá pre deti – rozprávky, náučné videá, ukážky z Minecraftu a podobne. Aplikácia tiež ponúkne upravený dizajn s 9 veľkými dlaždicami s videami a novou sériou ikoniek v hornej časti, ktoré deťom umožnia zmeniť obsah videí alebo si pozrieť najsledovanejšie detské videá.

yt

Vyhľadávanie v aplikácii pomocou zadania textu nebude dostupné, avšak deti si v nej budú môcť vyhľadať videá hlasom. Aplikácia samozrejme ponúkne aj možnosti pre rodičov, ktorý pod heslom môžu nastaviť napríklad počítadlo videí, ktoré po pozretí určitého počtu videí zabráni deťom v ďalšej práci s aplikáciou. YouTube for Kids však prinesie aj ďalšie vylepšenia a novinky, o ktorých sa dozvieme až po predstavení. To samozrejme budeme sledovať a napíšeme vám, keď bude aplikácia s videami pre deti dostupná.

Zdroj: Engadget

20.2.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+