MojAndroid

V rámci kroku, ktorého cieľom je revolúcia v oblasti úpravy videa, Google oznámil beta vydanie svojej novej aplikácie s názvom YouTube Create. Keďže aplikácie na úpravu videa, ako napríklad CapCut, získavajú širokú verejnosť pre svoje efektívne funkcie založené na AI, YouTube sa rozhodol, že je čas odkrojiť si kúsok koláča, informuje AndroidAuthority.

Služba YouTube Create, ktorá je momentálne dostupná pre Android na vybraných trhoch, je navrhnutá tak, aby zjednodušila procesy úpravy videa a produkcie. Aplikácia je naplnená množstvom funkcií, ktoré určite zaujmú pohľady tvorcov obsahu. Medzi pozoruhodné prvky patria automatické titulky, funkcia nahrávania hlasu a knižnica bezplatnej hudby na vylepšenie používateľských videí. To nie je všetko; užívatelia tiež nájdu množstvo efektov a prechodov, ktoré zaisťujú, že aj začiatočníci môžu vytvárať vysokokvalitné videá.

Aplikácia YouTube Create nie je len základným editorom videa. Obsahuje tiež ďalšie funkcie s pridanou hodnotou, ako je nástroj na skrášlenie zvuku. Ten dokáže odstrániť šum v pozadí, možnosť meniť veľkosť videí pre rôzne pomery strán a zbierku nálepiek, obrázkov GIF a emotikonov pre pridanie personalizácie.

Veľká pomoc pre začínajúcich tvorcov

Tu však YouTube so svojimi snahami AI nekončí. Spoločnosť tiež oznámila testovanie funkcie „Dream Screen“, ktorú by mali spustiť koncom tohto roka. Táto funkcia umožní používateľom vytvoriť pozadie pre ich Shorts” videá. K dispozícii budú pozadia vo forme videa, a tiež obrázkov vytvorených AI.

Okrem toho YouTube budúci rok ponúkne aj prehľady štatistík generované AI. chystá sa aj nástroj pre dabovanie videí do iných jazykov. Zatiaľ však nepoznáme konkrétne dátumy zavedenia.

Zatiaľ čo aplikáciu zatiaľ sprístupnili len na vybraných trhoch, vydanie YouTube Create predstavuje pre YouTube významný skok vo využívaní sily AI na to, aby bola produkcia videa jednoduchšia, prístupnejšia a inovatívnejšia pre tvorcov na celom svete.

YouTube
YouTube
Developer: Google LLC
Price: Free
  • YouTube Screenshot
  • YouTube Screenshot
  • YouTube Screenshot
  • YouTube Screenshot
  • YouTube Screenshot
Náš tip
Fínsko by mohlo zakázať predaj Xiaomi smartfónov. Aký je dôvod?
22.9.2023

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+