MojAndroid

Každá aplikácia potrebuje z času na čas vychytať svoje muchy, alebo potešiť používateľov novými funkciami. No pred ich oficiálnym vypustením ich treba aj vyskúšať a na to má každá aplikácia svoj beta program. Vy máte teraz možnosť zapojiť sa do beta programu aplikácie YouTube a skúsiť nové možnosti ako prvý.

Registrácia do beta programu

Niekedy je (a to hlavne v oblasti mobilných technológií) celkom ťažké dostať sa k niečomu skôr ako ostatní. Testovanie telefónov pred ich oficiálnym predstavením je výsadou vybranej elity, no pri aplikáciách to také zložité zase nie je. Heslom “viac hláv-viac rozumu” sa zjavne riadil aj YouTube, keď je verejnosti otvoril beta program.

Akonáhle sa stanete beta testerom, je dobré aktualizovať si aplikáciu, ak je tu možnosť
Akonáhle sa stanete beta testerom, je dobré aktualizovať si aplikáciu, ak je tu možnosť urobiť tak

Registrácia doň je naozaj veľmi jednoduchá. Stačí ísť do Obchodu Play. Tam je potrebné nájsť aplikáciu YouTube a nižšie aj tlačidlo Staňte sa beta testerom. Následne už len počkáte pár minút a ste beta tester! Odteraz máte prístup ku mnohým novým funkciám. Ak je to možné, hneď si aj aktualizujte YouTube a začnite hľadať novinky.

Mali by ste byť diskrétny

Samozrejme všetky nové možnosti, ku ktorým sa ako beta tester viete dostať, nie sú verejnosti známe. Ak teda na niektorú z nich natrafíte, mali by ste zachovať diskrétnosť. Také je len odporúčanie, dobre vieme, že už čoskoro sa bude dívať na nové uniknuté informácie spolu so screenshotmi.

Ak vás beta program omrzí, kedykoľvek je tu možnosť "Odísť"
Ak vás beta program omrzí, kedykoľvek je tu možnosť “Odísť”

Ak máte aj vy záujem vedieť o niečom skôr než vaši kamaráti, alebo sa len radi hráte s niečím novým, vyskúšajte zapojiť sa do beta programu skôr, než sa uzavrie. Pamätajte však, že beta verzia nie je taká stabilná. Ak by vás to po čase omrzelo, v Obchode Play jednoducho pod aplikáciou YouTube zvoľte možnosť “Odísť”.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Ďalšie články k téme:

Náš tip
TOP 22 Android smartfónov, na ktorých sa najlepšie pozerajú YouTube videá
Náš tip
Tmavá téma v aplikácii YouTube je už k dispozícii pre všetkých
22.10.2018
Zdroj: Android Community

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+