MojAndroid

Xiaomi Smart Band 7 prináša oproti svojmu predchodcovi várku ďalších vylepšení. Ich výrobca teraz podľa webu TizenHelp vydal aktualizáciu firmvéru. Čo môžu používatelia tohto fitnes náramku očakávať?

Xiaomi Smart Band 7 dostáva firmvérový update

Najnovšie označenie firmvéru je známe ako 1.27.0.4. Xiaomi do systému pridalo novú funkciu manažmentu batérie. Priamo z náramku po novom môžete i aktivovať nočný režim. Predtým bolo potrebné prejsť do aplikácie na smartfóne, čo rozhodne nebolo veľmi praktické. Samozrejmosťou sú aj opravy chýb.

xiaomi smart band 7 update
Firmvérová aktualizácia pre Smart Band 7 | Zdroj: TizenHelp.com

Dostali ste tento updaty už aj vy? Jeho dostupnosť si môžete skontrolovať v aplikácii Zepp Life. Softvér by vám mal nahlásiť, že je k dispozícii nová verzia systému pre váš fitnes náramok. Xiaomi Smart Band 7 bude po update ešte o niečo inteligentnejší ako predtým.

Aktualizácie u konkurencie

Softvérovej aktualizácie sa dočkali aj inteligentné hodinky značky Huawei. Update povoľuje využívanie merania EKG. Za zmienku stoja aj updaty, ktoré boli vydané pre Huawei Watch GT 3 ProFitbit Charge 5 či Mobvoi TicWatch Pro 3 Ultra.

TicWatch Pro 3 Ultra
TicWatch Pro 3 Ultra | Zdroj: GSMArena.com

Náš tip
Tieto Xiaomi smartfóny už nedostanú žiadnu aktualizáciu

26.9.2022

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+