MojAndroid

Náramky Mi Band od Xiaomi patria k najlepšie sa predávajúcim smart náramkom. Každá nová generácia priniesla nové funkcie a rôzne vylepšenia. Kým prvá verzia tohto obľúbeného náramku neponúkala ani displej (len notifikačné diódy), druhá prišla s malým monochromatickým displejom a tretia už ponúkla displej väčší a dotykový. Všetky tieto modely mali spoločnú jednu vlastnosť, ktorá je zároveň aj jedným z hlavných predajných ťahákov. Skvelú výdrž.

xiaomi mi band 4
Pri rovnakej veľkosti ponúkne Mi Band 4 väčšiu batériu a lepšie nabíjanie

Väčšia batéria, energeticky náročnejší displej

Xiaomi Mi Band 4 príde ako prvý zo série s farebným displejom. Kapacita batérie sa zvýši zo 110 mAh na 135 mAh. Dúfame, že sa farebný displej negatívne nepodpíše na výdrži batérie. Tá je síce silnejšia, no farebný displej si vypýta viac energie. Rôzne úniky hovoria o tom, že nabíjanie bude v prípade štvrtej generácie jednoduchšie. Doteraz sme vždy museli samotné zariadenie vybrať z náramku, čo pohodlné rozhodne nebolo.

xiaomi mi band 4
Nové fotky potvrdzujú farebný displej, ktorý bude zobrazovať dôležité informácie

Už budúci týždeň

Hovorí sa aj o dvoch verziách, z ktorých jedna by mala priniesť aj technológiu NFC. Cena za základný model by mala byť na úrovni okolo 40 dolárov, zatiaľ čo v prípade drahšej verzie by sa mohla vyšplhať až na 70 USD. Oficiálne predstavenie sa očakáva budúci utorok, 11. júna 2019.

Tak ako? Kupujete?

5.6.2019
Zdroj: gsmarena.com

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+