MojAndroid

Výhodou Androidu oproti konkurenčným platformám je možnosť úpravy. Od celej ROM, cez rôzne systémové nastavenia, až po také detaily, akými sú ikony a ich vzhľad, Android si jednoducho môžete prispôsobiť podľa seba. V seriáli Vyberáme najkrajšie ikony pre Android sa vám budeme snažiť priniesť niekoľko zaujímavých tipov na balíčky ikon, ktoré by aspoň čiastočne mohli oživiť prostredie vo vašom smartfóne alebo tablete. Ak máte vlastné tipy na zaujímavé icon packy, neváhajte a napíšte nám ich názov do komentárov pod tento článok. Tu je 5 balíčkov ikon, ktoré sme pre vás vybrali my.

Náš tip
VYBERÁME | Najkrajšie ikony pre váš Android

Polycon

Veľmi jednoduché ikony s čistým vzhľadom a peknými farbami. Typovo sa hodia k pozadiu s Material dizajnom, no určite sa budú pekne vynímať aj na jednofarebnej tapete. Výhodou je to, že sú dostupné bezplatne a pre veľké množstvo launcherov.

Verzia: 2.1.4
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.1.4
Aktuálna cena: Zdarma

Morena

Veľmi pekným balíčkom ikon je aj ten s názvom Morena. Aj on sa vyznačuje veľmi jednoduchými ikonami štvorcového tvaru, ktoré majú zaoblené rohy. Okrem samotných ikon získate nainštalovaním tejto aplikácie aj zaujímavé pozadia, prípadne môžete autorovi napísať, aby vytvoril ikonu pre aplikáciu, ktorá sa nenachádza v balíčku. Cena týchto ikon je 1,55 EUR.

morena-1

Verzia: 3.1.0
Pôvodná cena: 1,59 €
Aktuálna cena: 1,29 €
Verzia: 3.1.0
Pôvodná cena: 1,59 €
Aktuálna cena: 1,29 €

DCikonZ

Balíček s názvom DCikonZ prináša “úplne inú kávu”. Ide o ikony s reálnym motívom toho, čo zobrazujú a musíme uznať, že ide o naozaj zaujímavý nápad. Nie každému sa takéto ikony budú páčiť, avšak vďaka tomu, že sú dostupné bezplatne, si ich môže každý z vás aspoň vyskúšať.

dcikonz-1 dcikonz-2

Verzia: 1.4.8
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.4.8
Aktuálna cena: Zdarma

 

Belle UI

Ikony s tvarom niekde medzi kruhom a štvorcom si svojich fanúšikov tiež získali vďaka jednoduchosti a pekným farbám. Pomerne komplexná aplikácia ponúka okrem ikon aj ďalšie funkcie, napríklad pozadia, ktoré sa k týmto ikonám hodia. V základe je táto aplikácia dostupná bezplatne.

belle-ui-1 belle-ui-2

Verzia: 2.1.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.1.0
Aktuálna cena: Zdarma

 

Simply 8-Bit

Posledným z balíčov ikon, ktoré vám dnes predstavíme, je Simply 8-bit. Ako z jeho názvu vyplýva, ide o set ikon s 8-bitovou grafikou, ktoré zaujmú rozhodne náruživých hráčov a tých, ktorí vyrastali na hrách ako Dynablaster či Prince of Persia.

simply-8bit-1 simply-8bit-2

Verzia: 2.20
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.20
Aktuálna cena: Zdarma

Ktorý balíček ikon sa vám páči najviac? #1

Zobraziť výsledky

Loading ... Loading ...
15.4.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+