MojAndroid

Vianočnú náladu a Mikuláša si môžete vylepšiť nie len peknou pesničkou, ale aj pekným darčekom! V spolupráci so spoločnoťou Motorola vám portál MojAndroid.sk prináša vianočnú súťaž o päť smartfónov Motorola moto g5.

Aby ste sa zapojili do žrebovania, je potrebné správne odpovedať na tri jednoduché otázky. Súťaž trvá od 6. decembra do 22. decembra do polnoci. Zároveň je však limitovaná len pre prvých 10 000 účastníkov, tak nezmeškajte šancu a zapojte sa hneď teraz pomocou tlačidla nižšie. Po skončení súťaže vyžrebujeme spomedzi správnych odpovedí až piatich výhercov, ktorí si odnesú nový smartfón Motorola moto g5.

zapojit sa do sutaze

Ak si s odpoveďami nie ste úplne istí, dáme vám malú pomôcku. Môžete ich vypátrať v našich recenziách na Motorola moto x4 a Motorola moto g5.

Podmienky súťaže

 • Organizátor súťaže je portál MojAndroid.sk v spolupráci so spoločnosťou Lenovo.
 • Pre zapojenie sa do súťaže je potrebné správne odpovedať na 3 súťažné otázky a vyplniť kontaktné údaje.
 • Do súťaže sa môže zapojiť iba prvých 10 000 súťažiacich.
 • Súťaž začína 06.12.2017 a končí 22.12.2017. Zúčastniť sa môže každý len raz, duplicitné odpovede budú vymazané.
 • Cena pre vyžrebovaných súťažiacich je 5x smartfón Motorola moto g5. Výhercovia budú piati a budú vyžrebovaní do 30 dní odo dňa ukončenia sútaže, výhercov oznámime na stránke MojAndroid.sk. Každý vyžrebovaný súťažiaci vyhráva 1ks Motorola moto g5.
 • Zapojiť sa do súťaže môže každá fyzická osoba s trvalým pobytom na území Slovenskej republiky s vekom 15 a viac rokov v čase zapojenia sa do súťaže.
 • Súťaže sa nemôžu zúčastniť vlastníci, zamestnanci organizátora a ich blízke osoby (v zmysle §116 OZ), ani iné subjekty spojené s organizáciou tejto súťaže a ich blízke osoby.
 • Na výhru v súťaži nevzniká právny nárok. V zmysle § 845 Obč. zákonníka v platnom znení nemožno výhru vymáhať a to ani prostredníctvom súdu.
 • Výhry zo súťaže sú predmetom dane z príjmov fyzických osôb v zmysle zákona č. 595/2003 Z.z. o dani z príjmov a výhercovia sú povinní pri zdanení výhry postupovať podľa toho zákona. Výhry, ktoré výhercovia obdržia predstavujú výhry pred zdanením. Podľa zákona č 595/2003 Z.z. o dani z príjmov, výhry z reklamnej súťaže alebo žrebovania, ktoré neprevyšujú výšku 350 € zdaneniu nepodliehajú.
 • Organizátor súťaže si vyhradzuje právo rozhodovať o všetkých otázkach týkajúcich sa tejto súťaže podľa vlastného uváženia a vyhradzuje si tiež právo kedykoľvek obmedziť, odložiť, prerušiť, zmeniť alebo zrušiť súťaž a jej pravidlá.
 • Registráciou dávate súhlas s použitím svojej emailovej adresy k zasielaniu informácií o priebehu súťaží, nových súťažiach a ďalších marketingových akciách organizátora MojAndroid.sk spoločnosti Virtual studio spol. s r.o.

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+