MojAndroid

Microsoft sa pomocou aplikácie Váš telefón snaží uľahčiť spojenie Android zariadení s Windowsom. Po takmer roku testovania spoločnosť pridala do aplikácie novú funkciu, vďaka ktorej môžete presmerovať svoje hovory z Android zariadenia do Windowsu. Avšak funkcia je zatiaľ dostupná len pre vybrané smartfóny Samsung.

Novú funkciu dostanú okrem majiteľov posledných troch generácií vlajkových lodí radu Galaxy S a Galaxy Note, aj majitelia všetkých doteraz vydaných skladacích smartfónov od spoločnosti. Nezabudlo sa ani na majiteľov zariadení strednej triedy a aktualizáciu dostanú okrem iných modelov aj Galaxy A71, Galaxy A90 alebo Galaxy A42 5G. Kompletný zoznam podporovaných zariadení nájdete na oficiálnej stránke Microsoftu.

Najnovšiu verziu aplikácie Váš telefón si môžete stiahnuť z Obchodu Play. Taktiež sa uistite, že aj aplikácia vo vašom počítači je aktuálna.

Funkcia v aplikácií Váš telefón by už mala byť dostupná, je tu však jeden háčik

Avšak to, že je vaše zariadenie uvedené ako kompatibilné, ešte nezaručuje, že bude môcť presmerovať svoje hovory do počítača. Spoločnosť Microsoft tvrdí, že v súčasnosti zavádza určité geografické obmedzenia a do úvahy je potrebné brať aj kompatibilitu s hardvérom počítača.

Redaktor portálu SamMobile v svojom článku uviedol, že sa mu nepodarilo presmerovať hovory do Windowsu aj napriek tomu, že jeho model je podporovaný. Aplikácia Váš telefón totiž nebola schopná rozpoznať jeho Bluetooth adaptér, aj keď pomocou toho istého adaptéra pravidelne odosiela a prijíma súbory medzi jeho Galaxy Note 10 a počítačom.

Vylepšenia sa dočkala aj karta Fotky

V aplikácií pribudla ešte jedna nová funkcia. Najnovšia aktualizácia výrazne zlepšuje prácu s fotografiami, ktoré sú uložené vo vašom smartfóne. Aplikácia doposiaľ dokázala zobraziť len posledných 25 uložených obrázkov. Teraz sa toto číslo zvyšuje až na 2 000 obrázkov, vďaka čomu je funkcia oveľa užitočnejšia.

Samsung Váš telefón Fotky

Link zu Windows
Link zu Windows
Price: Free
  • Link zu Windows Screenshot
  • Link zu Windows Screenshot
  • Link zu Windows Screenshot
  • Link zu Windows Screenshot
  • Link zu Windows Screenshot
  • Link zu Windows Screenshot
Náš tip
Samsung Galaxy Buds Pro rozbalené na videu pred oficiálnym predstavením | Video

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+