MojAndroid

V roku 2018 spoločnosť Microsoft predstavila aplikáciu Váš telefón pre Windows 10. Jej cieľ bol pomôcť používateľom prepojiť smartfón s počítačom. Odvtedy sa do aplikácie pridalo veľa užitočných funkcií, vrátane podpory RCS, ovládania prehrávača hudby a najnovšie aj možnosť spúšťania aplikácií (dostupná zatiaľ iba pre Samsung).

Microsoft však s pridávaním funkcií nekončí, práve teraz testuje niekoľko ďalších nových funkcií a tiež nové dizajny niektorých prvkov, píše XDA-Developers. Používatelia zapojení do programu Windows Insiders už majú možnosť tieto funkcie otestovať.

Nová sekcia Odoslané z telefónu

Microsoft testuje novú sekciu s názvom Odoslané z telefónu, ktorá vám umožní vidieť na jednom mieste všetky fotky, odkazy a poznámky, ktoré ste si poslali z telefónu.

Keď chcete rýchlo odoslať fotky, odkazy alebo poznámky do počítača, musíte kliknúť na tlačidlo Odoslať a následne vybrať možnosť Asistent pre váš telefón. Po dokončení prenosu sa zdieľané súbory zobrazia v novej sekcii. Táto funkcia je už čiastočne aktivovaná, pretože zobrazuje novú sekciu, ale neumožňuje zdieľať súbory.

Váš telefón sekcia Odoslané z telefónu

Nová sekcia Kontakty

Microsoft taktiež pridáva možnosť vidieť zoznam všetkých kontaktov z vášho smartfónu. Po kliknutí na kontakt vám aplikácia ukáže telefónne číslo, emailovú adresu, adresu do práce a adresu domov. Na tejto funkcii sa začalo pracovať už vo februári a niekoľko mesiacov po tom, čo sa prvýkrát objavila sa konečne dostáva k niektorým používateľom od verzie 1.20091.79.0.

Zmeny dizajnu

Okrem funkcií, ktoré sú spomenuté vyššie, Microsoft pracuje na zmenách dizajnu pre sekcie Nastavenia a Moje zariadenia. Tieto zmeny by sa mali dostať k používateľom už v najbližších týždňoch. Nový dizajn môžete vidieť na obrázkoch nižšie.

Váš telefón nový dizajn

Link to Windows
Link to Windows
Price: Free
  • Link to Windows Screenshot
  • Link to Windows Screenshot
  • Link to Windows Screenshot
  • Link to Windows Screenshot
  • Link to Windows Screenshot
  • Link to Windows Screenshot
  • Link to Windows Screenshot
Náš tip
Samsung Cloud končí, Microsoft sa teší
19.9.2020

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+