MojAndroid

Microsoft sa po ukončení operačného systému Windows 10 Mobile snaží presadiť na mobilných platformách aspoň vlastnými mobilnými aplikáciami. V obchode Google Play má už nejakú dobu aplikáciu Your Phone Companion. Tá podľa serveru AndroidCommunity čoskoro umožní vzdialene telefonovať pomocou vášho počítača so systémom Windows 10.

Your Phone Companion telefonovanie

Your Phone Companion – ovládajte svoj smartfón z pohodlia PC

Aplikácia Your Phone Companion umožňuje ovládať niektoré funkcie vášho smartfónu s pomocou rovnomennej desktopovej aplikácie vo vašom PC s Windows 10. Stačí mať vytvorený Microsoft Live účet. V počítači môžete následne čítať notifikácie zo smartfónu, prijímať SMS a odpovedať na ne alebo prezerať fotografie vytvorené fotoaparátom smartfónu. Tým pádom po ňom nemusíte pri práci s PC neustále siahať. Počet možností sa čoskoro rozšíri o novú podstatnú funkciu.

Čoskoro aj s možnosťou telefonovania

Windows leaker s menom Ajith zverejnil na svojom twitter účte screenshoty, ktoré potvrdzujú možnosť telefonovania s pomocou PC cez aplikáciu Your Phone Companion. Môžeme na nich  vidieť položku Calls, ktorá otvorí klasický číselník pre vytáčanie telefónnych čísiel a uskutočnenie hovoru. Samozrejmosťou je aj možnosť vyhľadať číslo v zozname vašich kontaktov. Leaker nepotvrdil, kedy bude funkcia dostupná pre všetkých používateľov. Pravdepodobne sa tak ale stane už čoskoro.

Verzia: 3.0.3
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 3.0.3
Aktuálna cena: Zdarma
Náš tip
Microsoft chce ukončiť službu Wunderlist. Jej tvorca ju chce kúpiť späť
11.9.2019

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+