MojAndroid

Slúchadlá Samsung Galaxy buds Pro boli už oficiálne predstavené:

👉Samsung Galaxy Buds Pro oficiálne: Maximálna kvalita zvuku a dobrá výdrž👈


Predchádzajúce úniky a informácie

Spoločnosť Samsung už potvrdila, že 14. januára sa chystá podujatie, na ktorom budú predstavené nové TOP smartfóny a chýbať nebudú ani najlepšie bezdrôtové slúchadlá, aké spoločnosť vyrobila – Galaxy Buds Pro. V posledných dňoch sme sa o nich dozvedali stále viac a viac, no teraz už vieme prakticky všetko.

Predchádzajúce časti článku:

YouTuber Digital Slang slúchadlá rozbalil priamo pred kamerou. Unboxing a prvé dojmy si tak môžeme pozrieť v čase, keď ešte neboli predstavené.

Samsung Galaxy Buds Pro: Takto budú vyzerať najlepšie slúchadlá od Samsungu

17.12.2020

Predstavenie bezdrôtových slúchadiel Samsung Galaxy Buds Pro je už takmer za dverami. Dočkáme sa ich v januári spolu s novými vlajkovými modelmi radu Galaxy S21. Portál Android Central teraz ukázal, ako budú slúchadlá vyzerať.

 

Podarený dizajn Galaxy Buds Live sa nekoná, nové slúchadlá sa skôr podobajú na predchádzajúce Buds alebo Buds+. Samozrejmosťou bude aktívne potlačenie hluku. Táto funkcia spolu s konštrukciou zabezpečia v porovnaní s Buds Live podstatne lepšie odhlučnenie okolia.

Slúchadlá prídu na trh minimálne v troch farbách. Úniky hovoria o čiernej, fialovej a bielej. Nabíjacia krabička sa podobá skôr na tú z Buds Live. Ponúknuť by mala batériu s veľmi slušnou kapacitou, rovných 500 mAh. To svedčí o ešte lepšej výdrži.

Samsung Galaxy Buds Pro: Nové slúchadlá už čoskoro

30.11.2020

Máme tu prvé informácie o slúchadlách Samsung Galaxy Buds Pro, ktoré by mali byť predstavené v polovici januára. Oficiálne ich uvidíme spolu s prichádzajúcim radom vlajkových smartfónov Samsung Galaxy S21.

Samsung Galaxy Buds Pro: Známy dizajn a lepšie ANC

Sammobile spomína, že nové slúchadlá od Samsungu prešli známou certifikáciou FCC a z nej unikli prvé informácie. Vieme napríklad ich označenie – SM-R190.

V dokumentoch sa objavil aj diagram nabíjacieho puzdra týchto slúchadiel, ktoré vyzerá viac menej rovnako, ako puzdro aktuálnych Samsung Galaxy Buds Live. Vo vnútri by sa mala nachádzať 500 mAh batéria, USB-C port a 2,5 W bezdrôtové nabíjanie.

Samsung Galaxy Buds Pro

Na internete sa tiež spomína, že slúchadlá budú mať dizajn podobný Samsung Galaxy Buds+ a starším. Teda nebudú mať fazuľkový tvar, ako Samsung Galaxy Buds Live. To umožní slúchadlám získať vylepšené ANC (aktívne potlačenie hluku okolia).

Už aj Samsung Galaxy Buds Live mali podporu ANC, avšak kvôli ich tvaru, slúchadlá nedokázali dostatočne potláčať hluk v okolí. To sa stalo terčom kritiky našej a mnohých ďalších recenzií.

Ďalej môžeme od slúchadiel očakávať ešte lepší zvuk a vylepšený mód Okolité zvuky (ktorý zvýrazňoval dôležité zvuky okolia). Slúchadlá taktiež budú podporovať najnovší štandard Bluetooh 5.0 s kodekom AAC, budú mať odolnosť voči potu, dotykové ovládanie a bezdrôtové nabíjanie s technológiou Qi.

Nové bezdrôtové slúchadlá Galaxy Buds prídu spolu s Galaxy S21. Už onedlho

27.11.2020

O pripravovanom Samsungu Galaxy S21 sa toho už popísalo naozaj veľa. Poznáme niektoré kľúčové vlastnosti a vieme, že bude predstavený začiatkom budúceho roka. Najdrahšia verzia by dokonca mala dostať podporu pera S Pen, čím by mohla skončiť éra obľúbených Galaxy Note smartfónov.

Testy prechádzajúcich modelov Galaxy Buds na našom webe:

Galaxy S21 bude predstavený v januári 2021

Portál Sammobile teraz informoval o tom, že spolu s predstavením nových vlajkových lodí sa chystajú aj nové slúchadlá radu Galaxy Buds, ktorý sa stal veľmi obľúbeným. Veľkým prekvapením to nie je, juhokórejská spoločnosť už predchádzajúce generácie slúchadiel s vlajkovými modelmi predstavovala aj v minulých rokoch.

samsung galaxy buds live

Najaktuálnejšou verziu bezdrôtových slúchadiel Galaxy Buds sú Buds Live, ktoré prišli v prvej polovici aktuálneho roka. Priniesli zmenu dizajnu a tiež aktívne potlačenie hluku. Avšak pasívne riešenie, ktoré ponúka predchádzajúci model, dokáže okolitý zvuk eliminovať viac. To by sa mohlo zmeniť s príchodom nového modelu, ktorý technológiu ANC ponúkne opäť.

Nové Galaxy Buds: Aký bude dizajn?

Hlavnou otázkou zostáva dizajn nových slúchadiel. O tom, že ponúknu opäť o niečo kvalitnejší zvuk a aktívne potlačenie hluku, nepochybujeme. Hovorí sa o tom, že Samsung by sa mohol vrátiť k pôvodnému dizajnu. To by práve v kombinácii s ANC prinieslo podstatne lepšie odhlučnenie okolia.

Niektoré zdroje ale hovoria aj o úplne novom dizajne, prípadne aj o zachovaní aktuálneho “fazuľkového” tvaru. Pravdou je, že všetky tri modely bezdrôtových slúchadiel od Samsungu ponúkajú vysoký komfort nosenia, preto dúfame, že výrobca bude v tomto trende pokračovať aj naďalej.

Keďže Samsung Galaxy S21 by mal byť predstavený už v januári, podobné dátumy môžeme očakávať aj v prípade nových slúchadiel. Čo sa týka farebných prevedení, zachované by mali byť tie aktuálne a možno sa pridá nejaký špeciálny variant. Nechajme sa prekvapiť, ani sa nenazdáme a slúchadlá budú predstavené.

Náš tip
USB: Aké sú jednotlivé verzie a čo by ste o nich mali vedieť?

5.1.2021

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+