MojAndroid

Určite ste si všimli, že sa na našej stránke začali objavovať užívateľské recenzie Android telefónov a tabletov. Chceme, aby portál MojAndroid.sk bol komunitný web a zároveň si uvedomujeme fakt, že dlhodobé skúsenosti vás užívateľov sú veľakrát hodnotnejšie ako akákoľvek podrobná recenzia po 1-2 týždni testovania nového zariadenia. Začíname teda s uverejňovaním skúseností aj ďalších užívateľov Android zariadení.

Stačí len vyplniť nasledovný formulár a uveďte, aký Android telefón či tablet máte, ako ste s ním spokojný,  spomeňte jeho klady a zápory, čo by ste vylepšili a podeľte sa tak o svoje skúsenosti užívateľa s Android komunitou na Slovensku. Vaše postrehy následne uverejníme na stránke MojAndroid.sk. V prípade, že chcete uverejniť aj vlastné obrázky a fotografie, pošlite nám ich na emailovú adresu MojAndroidSK@gmail.com. Každý mesiac odmeníme tri najlepšie recenzie Android tričkom podľa vášho vlastného výberu. A tu je už náš formulár:

Toto je MôjAndroid: Skúsenosti užívateľa (mám záujem napísať vlastnú recenziu)

Ako už bolo spomenuté, chceme odmeniť najlepšie recenzie a užívateľské postrehy, preto každý mesiac rozdáme tričká trom najlepším autorom. Existuje niekoľko možností, ako si čo najspravodlivejšie zvoliť najlepšie užívateľské recenzie:

1. TOP 3 recenzie, ktoré dostanú najviac “like-ov”
2. TOP 3 recenzie, ktoré budú v aktuálnom mesiaci najčítanejšie
3. Hlasovanie o NAJ recenzie na konci mesiaca

Osobne sa prikláňam k tretej spomenutej možnosti, kde by sme na konci mesiaca spravili sumár publikovaných recenzií v aktuálnom mesiaci a všetci by tak mali rovnaké a objektívne šance v hlasovaní. Čo si myslíte vy? Zahlasujte v krátkej ankete pod článkom.

Zoznam už zverejnených užívateľských recenzií:
Samsung Galaxy Tab: skúsenosti výhercu nového tabletu
Užívateľská recenzia HTC Wildfire (Hodnotenie: 7/10)
Užívateľská recenzia Sony Ericsson Xperia X10 mini (Hodnotenie 7/10)
Užívateľská recenzia HTC Desire (Hodnotenie: 9/10)
Užívateľská recenzia Archos 70 (Hodnotenie 9/10)

Ako si zvoliť najlepšie užívateľské recenzie?

Zobraziť výsledky

Loading ... Loading ...

18.1.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+