MojAndroid

MUTANT: Metal Blood

V titule s názvom MUTANT: Metal Blood sa presuniete do roku 2100, ktorý znamená pre svet hotovú katastrofu. Ľudstvo totiž zažíva najhoršiu epidémiu, aká kedy na tejto planéte bola. Vírus „M“ zasiahol drvivú väčšinu obyvateľov Zeme, pričom tí, ktorí sa mu dokázali vyhnúť, musia bojovať s mutantmi. Viac o hre vám napovie už nižšie priložené video.

https://www.youtube.com/watch?v=t9Np8X6a3Vo

Pocket Dragon

Ak ste vždy túžili stať sa drakom, potom by ste mali zbystriť svoju pozornosť. Slovenský vývojári vám to totiž umožnia, minimálne teda prostredníctvom ich najnovšieho herného počinu s názvom Pocket Dragon. Ako už iste tušíte, každý hráč si tu zvolí jedného draka, ktorého si bude musieť vytrénovať a následne s ním bojovať v dračích zápasoch. S výhrami pritom budú prichádzať aj nové možnosti vylepšení, respektíve akýchsi súčastí, ktorými budete svojho draka môcť obdariť a ešte lepšie s ním bojovať.

pocket-dragon-cover

Verzia: 1.ghida.4.20.color
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.ghida.4.20.color
Aktuálna cena: Zdarma

∞ Loop

Zdá sa, že minimalistické hry ladené do prostredia Material dizajnu si srdcia hráčov po celom svete získavajú čoraz viac. Za obrovskou popularitou takýchto titulov pritom nestojí len krásne grafické spracovanie, ale tiež aj jednoduchý herný princíp, respektíve ľahko dosiahnuteľný cieľ. Inak tomu nebude ani v prípade hry Loop, ku ktorej nám vývojár veľa informácií neposkytol. Aj strohé: Jednoduchá, relaxačná a predovšetkým nekonečná hra primárne radená do kategórie hlavolamov nám postačí na to, aby nás v obchode Play zaujala.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

This War of Mine

Ak už dlhšie hľadáte kvalitný bojový, respektíve vojnový titul, potom je dnes váš šťastný deň. V Google Play sa totiž objavila hra s názvom This War of Mine, ktoré poskytne potrebné kvality na to, aby dokázala zaujať aj najnáročnejšieho hráča. Predovšetkým to bude princíp hry, respektíve jej príbeh keďže bojovať tu budete so skupinou civilistov, ktorí sa rozhodli vzoprieť sa vyšším silám a bojujú tak nielen za lepšie práva, ale aj za základné potraviny. Hoci ponúka This War of Mine o čosi vyššiu cenovku, nepochybujeme o tom, že si svoju cieľovú skupinu nájde.

Verzia: N/A
Pôvodná cena: 4,49 €
Aktuálna cena: 11,99 €
Verzia: N/A
Pôvodná cena: 4,49 €
Aktuálna cena: 11,99 €

Super Tank Battle

Ak vám názov hry niečo pripomína, potom by ste vo svojej pamäti mali zaloviť hlbšie. Zrejem by ste si totiž v konečnom dôsledku spomenuli na konzolu od Segy, na ktorej bol Super Tank Battle k dispozícii už pred niekoľkými rokmi. Ako už iste tušíte, princíp hry bol pritom v podstate rovnaký, ako je tomu teraz na operačnom systéme Android. Aj tam teda išlo, ako napokon vyplýva aj z názvu, o boj medzi tankami.

Verzia: 6.00
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 6.00
Aktuálna cena: Zdarma

Ultraflow

Dnešný výber ukončíme takzvanou puzzle hrou, pričom pôjde už o druhý minimalistický titul, ktorý si dnes predstavíme. Jedným dychom je však nutné dodať, že na kvalitatívne za svojou konkurenciou nezaostáva, naopak, v mnohých oblastiach ju „predbehol“. Hra Ultraflow je pritom zameraná na agilitu, pričom hráč v nej bude mať obmedzený počet odrazov, čím sa stáva na prejdenie mimoriadne náročnou. Čaká tu na vás hneď niekoľko úrovní, ktorých zdolanie vám zaberie niekoľko hodín hrania.

Verzia: 2.9.6
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.9.6
Aktuálna cena: Zdarma
18.11.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+