MojAndroid

Clash Royale

Bojové hry nie sú v obchode Play žiadnou nechcenou kategóriou. Aj tento fakt núti vývojárov vytvárať stále nové a nové tituly s touto tématikou, ktoré sa zväčša môžu pochváliť novým herným princípom, grafickým spracovaním aj možnosťami. Platí to aj v prípade Clash Royale, ktorý je spracovaný v kvalitnej animovanej grafike a dokáže tak očariť širšie spektrum ľudí.

Verzia: 2.1.7
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.1.7
Aktuálna cena: Zdarma

Fishdom: Deep Dive

Aj náš ďalší titul vo výbere ponúkne dobre znám herný princíp. Tentokrát pôjde o hru, v ktorej je úlohou hráča spájať na hernom pláne farebné kamienky, pričom ak sa vám podarí spojiť kamene rovnakej farby, tieto sa navzájom vymažú a na pláne vznikne priestor pre nové kamene. Svojím spôsobom logický titul je k dispozícii v obchode Play celkom zdarma, prakticky nič vás tak teda pri  inštalácii neobmedzuje.

Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma

Merged!

O tom, že o hry podobného žánru je v Google Play veľký záujem, vás nepochybne presvedčí aj fakt, že aj naša ďalšia hra sa radí do kategórie hlavolamov. Aj v tomto prípade pritom budete spájať rovnaké predmety, v tomto prípade hracie kocky, ktoré musíte zlúčiť. Podarí sa vám to v momente keď sa pri sebe ocitnú tri kocky rovnakej farby, respektíve s rovnakou hodnotou. Aj v tomto prípade môžete hru sťahovať celkom zdarma.

Verzia: 1.8.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.8.1
Aktuálna cena: Zdarma

Gun Fu: Stickman 2

Vravíte, že ste si už dávno nezahrali kvalitného Stickmana? Potom svoju pozornosť rozhodne upriamte na ďalší titul nášho dnešného výberu, predstavuje ho totiž pokračovanie obľúbenej hry Gun Fu: Stickman, Ako už iste tušíte, vašou úlohou tu bude bojovať pomocou strelných zbraní, pričom závisí len na vašej šikovnosti, ako ďaleko v prednastavenom príbehu sa dokážete dostať.

Verzia: 1.20.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.20.1
Aktuálna cena: Zdarma

Spider-Man Unlimited

Len ťažko si možno predstaviť známejšieho a vyspelejšieho hrdinu akčných a animovaných filmov, ako je Spider-Man. Zrejme aj tento fakt inšpiruje vývojárov natoľko, že sa v Obchode Play stále objavujú nové tituly s podobizňou tejto obľúbenej postavičky Hoci sa Spider-Man Unlimited neradí k najnovším hrám, v našom dnešnom výbere rozhodne nemohol chýbať. Prešiel totiž pomerne veľkou aktualizáciou, ktorá sľubuje okrem iného tiež odstránenie pôvodných chýb.

Verzia: 4.1.0f
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 4.1.0f
Aktuálna cena: Zdarma

Papermates Free

Svojím spôsobom je každá hra niečim výnimočná. Papermates ale toto tvrdenie posúva na celkom novú úroveň, ponúka totiž nádhernú animovanú grafiku, ktorá vysvetľuje hlavných hrdinov titulu ako aj samotnú krajinu, ako vytvorenú z papiera. Papierovým vetom pritom budete viesť skupinku detí, ktoré chcú počas svojich prázdnin zažiť čo najviac dobrodružstva. Doprajete im to?

2 1

Verzia: 4.180222
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 4.180222
Aktuálna cena: Zdarma

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+