MojAndroid

Vo výbere TOP Android aplikácie týždňa sa vám snažíme priblížiť nové aplikácie a hry, ktoré sa do Obchodu Play dostali len nedávno a stoja za vyskúšanie. Ide o zaujímavé domáce i zahraničné tituly, ktoré nás zaujali svojím dizajnom, funkciami a celkovým dojmom.

Jednoduchý kalendár pro

Ak máte radi jednoduché a prehľadné aplikácie, tento šikovný kalendár vás pravdepodobne zaujme. Okrem jednoduchého dizajnu ponúka všetky dôležité funkcie, ktoré by správny kalendár mal mať. Udalosti je možné synchronizovať s Google účtom, čo sa určite môže hodiť. Nechýba ani widget na domovskú obrazovku, takže máte vždy aktuálny prehľad o udalostiach, ktoré vás v konkrétny deň čakajú.

Verzia: 6.0.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 6.0.1
Aktuálna cena: Zdarma

Flip Lover

Veľmi zaujímavá hra, v ktorej budete ovládať postavu a snažiť sa o čo najlepší skok s najlepšími trikmi. Tešiť sa môžete na reálnu fyziku, množstvo zaujímavých lokácií a, samozrejme, aj na množstvo trikov, ktoré budete môcť robiť. Upravovať si môžete aj svoju postavu. S hrou zažijete množstvo srandy a pomôže vám prekonať nudné chvíle.

Verzia: 1.17
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.17
Aktuálna cena: Zdarma

Predpoveď počasia

Aplikácií na počasie nie je nikdy dosť. V Obchode Play sa objavila ďalšia, ktorá stojí za vyskúšanie. Jej názov je autentický, volá sa jednoducho – Predpoveď počasia. Aplikácia vás informuje o aktuálnej teplote, pohybe vetra, tlaku či daždi. Nechýba ani predpoveď na niekoľko dní dopredu, ktorá vám pomôže zistiť, aké počasie bude v mieste, kde sa nachádzate alebo kam sa chystáte.

Verzia: 3
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 3
Aktuálna cena: Zdarma

Sea Animals Truck Transport Simulator

Pod týmto dlhým názvom sa skrýva zaujímavá hra, v ktorej budete na kamióne prepravovať rôzne morské živočíchy. Vaším cieľom bude prepraviť tieto zvieratá z pláže do akvária v 10 vcelku náročných misiách. Ste pripravení?

Verzia: 1.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0
Aktuálna cena: Zdarma

Mach Touch -25-

Hra s výborným nápadom, ktorá síce neponúka prepracovanú grafiku, na druhú stranu ponúkne množstvo zábavy. Cieľ je veľmi jednoduchý. Čísla od 1 do 25 sú porozhadzované v mriežke 5×5 a vy ich musíte čo najrýchlejšie naklikať od najmenšieho po najväčšie.

Verzia: 1.0.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.0
Aktuálna cena: Zdarma

Mohlo by vás zaujímať:

Náš tip
TOP Android aplikácie a hry týždňa | 46. týždeň 2018

Náš tip
TOP Android aplikácie a hry týždňa | 45. týždeň 2018

Náš tip
TOP Android aplikácie a hry týždňa | 44. týždeň 2018

24.11.2018

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+