MojAndroid

Vo výbere TOP Android aplikácie týždňa sa vám snažíme priblížiť nové aplikácie a hry, ktoré sa do Obchodu Play dostali len nedávno a stoja za vyskúšanie. Ide o zaujímavé domáce i zahraničné tituly, ktoré nás zaujali svojím dizajnom, funkciami a celkovým dojmom.

Gravity Hop

V tejto hre sa stávate veliteľom vesmírnej lode, ktorá stratila väčšinu svojej energie. Váš cieľ je jednoduchý – vrátiť sa domov. Využiť musíte gravitáciu jednotlivých planét, okolo ktorých budete letieť. Hra je jednoduchá na ovládanie, no ako taká je vcelku náročná. Otestujete si svoj postreh, zmysly, zručnosti a presnosť.

Verzia: 0.34
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 0.34
Aktuálna cena: Zdarma

Alpha Galactic

Jedná sa o jednoduchú klasiku. Podobné hry poznáme už aj zo starších zariadení bez otvoreného operačného systému. V tejto arkáde ovládate vesmírnu loď a vašou úlohou je prestrieľať si cestu čo najďalej. Brániť vám v tom budú asteroidy a nepriateľské vesmírne lode. Hra by mala bežať plynule aj na smartfónoch, ktoré disponujú slabším výkonom.

ABS Master

Jedna z mnohých aplikácií, ktoré by vám mali pomôcť s cvičením. Zameraná na brušné svalstvo. Verte tomu, že keď budete podľa tejto aplikácie poriadne cvičiť a dodržiavať kvalitnú stravu, výsledky sa časom dostavia.

Verzia: 1.0.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.0
Aktuálna cena: Zdarma

Pumpkin Halloween Theme – Wallpapers and Icons

Keď už máme tie sviatky, jedna z aktuálnych tém pre vaše zariadenie, ktorá ho určite oživí. Halloweenska tematika je veľmi obľúbená v zahraničí, ale aj na Slovensku. Téma je štýlová a jednoduchá, ponúka pekné pozadia a všetky ikony aplikácií sa zmenia na tekvice.

Verzia: 1.0.3
Aktuálna cena: Zdarma

Halloween Photo Editor

Ďalšia tematická zábavná aplikácia, ktorá súvisí s Halloweenom. Jednoduchý editor fotografií, ktorý z vášho portrétu strašidelnú masku. K dispozícii je množstvo efektov a na svoje si príde každý.

Verzia: 1.3
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.3
Aktuálna cena: Zdarma

Mohlo by vás zaujímať:

Náš tip
TOP Android aplikácie a hry týždňa | 43. týždeň 2018
Náš tip
Test rýchlosti nabíjania: Huawei Mate 20 Pro vs najrýchlejšia konkurencia | VIDEO
Náš tip
TOP Android aplikácie a hry týždňa | 42. týždeň 2018

 

3.11.2018

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+