MojAndroid

Vo výbere TOP Android aplikácie týždňa sa vám snažíme priblížiť nové aplikácie a hry, ktoré sa do Obchodu Play dostali len nedávno a stoja za vyskúšanie. Ide o zaujímavé domáce i zahraničné tituly, ktoré nás zaujali svojím dizajnom, funkciami a celkovým dojmom.

Demon Castle: Bloodstained Night

Ak vás zaujímajú klasické hry s 8-bitovou grafikou, Demon Castle sa určite dostane do užšieho výberu. Okrem jednoduchej grafiky sa hra vyznačuje aj jednoduchou hrateľnosťou. V hre ovládate postavičku, s ktorou sa snažíte prejsť jednotlivé levely. Musíte preskakovať diery a bojovať s rôznymi príšerami. Cieľ je jednoduchý – prejsť až na koniec levelu a prežiť.

Verzia: 1.01
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.01
Aktuálna cena: Zdarma

Build it Up

Na prvý pohľad klasická “tower building” hra, no určite vás len tak rýchlo neprestane baviť. Vaším cieľom je postaviť čo najvyššiu vežu. Výborne si otestujete svoje reakcie a zručnosti. Musíte však dávať pozor na to, aby ste prežili.

Verzia: 1.0.3
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.3
Aktuálna cena: Zdarma

Jednoduchá galéria Pro

Nie ste spokojní s galériou vo vašom smartfóne? Žiadny problém. Stačí nainštalovať túto aplikáciu, ktorá je jednoduchá, rýchla a funkčná. Jednotlivé súbory si v nej môžete zoradiť napríklad podľa abecedy, dátumu pridania alebo aj dátumu poslednej úpravy. Môžete si vybrať, v koľkých stĺpcoch sa budú obrázky zobrazovať, vytvárať zložky a omnoho viac.

Verzia: 6.0.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 6.0.0
Aktuálna cena: Zdarma

Sleep Music

V tejto aplikácii sa nachádzajú zvuky, ktoré vás upokoja a vy tak dokážete jednoduchšie zaspať. Pomocou tejto aplikácie si môžete vychutnávať relaxačnú hudbu a utišujúce melódie. Obsahuje až 30 relaxačných zvukov a nechýba časovač, na základe ktorého sa hudba pomaly stišuje, až prestane hrať.

Verzia: 1.0.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.1
Aktuálna cena: Zdarma

Calculator

Kalkulačka sa vždy hodí. Každý smartfón má už nejakú predinštalovanú, táto je akousi alternatívou k tej predinštalovanej. Páči sa nám hlavne jej dizajn a jednoduchosť. Nechýba história a množstvo iných, zaujímavých funkcií.

Verzia: 1.2
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.2
Aktuálna cena: Zdarma

Mohlo by vás zaujímať:

Náš tip
TOP Android aplikácie a hry týždňa | 44. týždeň 2018
Náš tip
TOP Android aplikácie a hry týždňa | 43. týždeň 2018
Náš tip
TOP Android aplikácie a hry týždňa | 42. týždeň 2018
17.11.2018

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+