MojAndroid

Vo výbere TOP Android aplikácie týždňa sa vám snažíme priblížiť nové aplikácie a hry, ktoré sa do Obchodu Play dostali len nedávno a stoja za vyskúšanie. Ide o zaujímavé domáce i zahraničné tituly, ktoré nás zaujali svojím dizajnom, funkciami a celkovým dojmom.

Pešiaci

Hlavným cieľom tohto projektu je nenútene upozorniť na neriešený problém kvality verejných priestorov v Bratislave. Poukazuje na to, ako sa chôdza po chodníkoch premenila na frustrujúcu a nebezpečnú aktivitu. Pomedzi zanedbanú zeleň divoko parkujú autá, na chodníkoch sú samé odpadky, výmole a iné nebezpečné objekty. Vaším cieľom v hre je ovládať jednu z troch postáv. Dušan sa potrebuje dostať do práce, Ingrid, ktorá sa s dcérou vybrala do parku alebo Júlie, ktorá chce ísť do divadla. Po ceste sa musia vyhýbať všetkým nástrahám, ktoré si chodník pripravil, či už sú to parkujúce autá, zastávky MHD alebo iné objekty.

Verzia: 0.9.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 0.9.1
Aktuálna cena: Zdarma

Ideme vlakom

ZSSK ponúka skutočne modernú a praktickú mobilnú aplikáciu. Od 6. novembra ju nájdete v Obchode Play a môžete si ju nainštalovať aj do vášho smartfónu. Aplikácia už teraz ponúka obrovské množstvo praktických funkcií, vďaka ktorým bude nakupovanie lístkov hračkou a novinky ocenia najmä pravidelní cestujúci. Už teraz je možné využívať tieto funkcie:

  • vyhľadanie spojenia vrátane možnosti voľby rozšírených parametrov vyhľadávania;
  • zobrazenie informácií o ceste;
  • nákup jednorazových cestovných dokladov;
  • grafické znázornenie rezervácie miesta pri vlakoch InterCity a vo vybraných rýchlikoch;
  • prehľad všetkých zakúpených cestovných dokladov;
  • vrátenie cestovných dokladov;
  • vyhľadávanie odchodov a príchodov vlakov z jednotlivých staníc;
  • lokálny používateľský profil.

Verzia: 1.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0
Aktuálna cena: Zdarma

Football Manager 2019 Mobile

Ďalšie pokračovanie úspešnej série futbalového manažéra. V hre vediete svoje mužstvo za víťazstvom, kupujete a predávate hráčov, trénujete ich a omnoho viac. Zúčastňujete sa zápasov, musíte pracovať aj na tímovej zohranosti. Vybrať si môžete tím z 56 líg v 19 krajinách sveta. Hra poskytne naozaj množstvo zábavy a v neposlednom rade precvičí aj vaše logické rozmýšľanie. Nevýhodou môže byť celkom vysoká cena 9,99 eur.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: 9,99 €
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: 9,99 €

Stickman Hook

Ďalšia zaujímavá hra zo série Stickman. Tieto hry sa vyznačujú veľmi jednoduchou grafikou, ale zato množstvom zábavy a výbornou hrateľnosťou. Cieľ hry je jednoduchý – preskákať sa čo najďalej a čo najrýchlejšie. Môžete tiež robiť zaujímavé akrobatické triky a tak ukázať okoliu, kto je najlepší.

Verzia: 1.0.9
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.9
Aktuálna cena: Zdarma

BiznisInfo

BiznisInfo je aplikácia, ktorá ľudskou rečou a včas podnikateľov upozorní na zmeny v ich povinnostiach. Filtrovanie aktualít zároveň umožní zamerať sa na témy, ktoré sa vás týkajú. Cez aplikáciu sa podnikatelia môžu vyjadriť aj k pripravovanej legislatíve. Ich názor sa cez podnikateľské organizácie dostane priamo k poslancom a vládnym inštitúciám. Okrem legislatívy nájdete v aplikácii aj informácie o podporných podnikateľských programoch. Po nainštalovaní aplikácie do smartfónu sa používateľovi zobrazia posledné schválené zákony, ale aj tie, ktoré sa ešte len pripravujú.

Verzia: 2.0.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.0.0
Aktuálna cena: Zdarma

Mohlo by vás zaujímať:

Náš tip
TOP Android aplikácie a hry týždňa | 44. týždeň 2018
Náš tip
TOP Android aplikácie a hry týždňa | 43. týždeň 2018
Náš tip
TOP Android aplikácie a hry týždňa | 42. týždeň 2018
10.11.2018

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+