MojAndroid

Vo výbere TOP Android aplikácie týždňa sa vám snažíme priniesť tie najlepšie či najsťahovanejšie Android aplikácie v Obchode Play za uplynulý týždeň. Ide o zaujímavé domáce i zahraničné tituly, ktoré sme priniesli na našom webe alebo nás zaujali svojím dizajnom, funkciami a celkovým dojmom.

Náš tip
TOP Android aplikácie týždňa | 8. týždeň 2018
Náš tip
TOP Android aplikácie týždňa | 7. týždeň 2018

Google Pay

Spoločnosť Google tento týždeň na Slovensku spolu s partnermi predstavila službu Google Pay. Tá prináša bezkontaktné NFC platby pre klientov niektorých bánk na Slovensku, pričom ďalšie sa pridajú už čoskoro. Hoci ste o tom možno nevedeli, aj vy ste už pravdepodobne využili platobnú platformu od Google. Platí to v tom prípade, ak ste si v obchode Play kúpili aplikáciu alebo zaplatili za akýkoľvek obsah v Google Play vašou platobnou kartou.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Driving Assistant

Na veľtrhu MWC 2018 v Barcelone spoločnosť Sygic predstavuje novú funkciu Driving Assistant pre vozidlá Ford. Driving Assistant je interaktívna funkcia ovládaná hlasom. Vodičovi umožňuje pýtať sa na najbližšie odpočívadlá, reštaurácie, hotely a dokonca aj na dopravné zápchy popri trase – to všetko môže vodič robiť s očami upretými na cestu a s rukami na volante. Vďaka tomu nová funkcia prináša ešte väčšiu bezpečnosť a komfort.

Verzia: 15.8.6
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 15.8.6
Aktuálna cena: Zdarma

Samsung Max

Tvorcovia Opery Max minulý rok oznámili, že končia s jej vývojom. Vyzeralo to, že Opera Max končí, ale nakoniec ju prevzala spoločnosť Samsung. Tá ju teraz predstavila pod názvom Samsung Max a má dve hlavné funkcie. V prvom rade zníži spotrebu mobilných dát bez toho, aby to ovplyvnilo užívateľský komfort. Druhou úlohou je šifrovanie údajov, ktoré prenášate cez nezabezpečené WiFi siete.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

UniCredit Smart Banking SK

Aplikácia Smart Banking od UniCredit banky ponúka internetbanking priamo do vášho mobilného zariadenia. Najnovšie dokonca banka aktualizovala aj funkcie svojej aplikácie. Svoje obľúbené bankové funkcie si tak môžete dopriať aj s pohodlia vašej domácnosti prostredníctvom Android smartfónu alebo Android tabletu.

Verzia: 3.0.60.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 3.0.60.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.10.30.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.10.30.0
Aktuálna cena: Zdarma

VÚB Mobile Banking

VÚB má pre svojich zákazníkov plnohodnotné mobilné bankovníctvo plné skvelých funkcií. Samozrejme tu nájdeme prehľady účtov a kariet, s ktorými je možné robiť všetky bežné operácie. Ako jedna z mála Android aplikácií slovenských bánk ponúka VÚB aj prihlásenie do aplikácie prostredníctvom odtlačku prsta, vďaka čomu je používanie aplikácie bezpečné a pohodlné.

Verzia: 3.4.2
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 3.4.2
Aktuálna cena: Zdarma
3.3.2018

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+