MojAndroid

Vo výbere TOP Android aplikácie týždňa sa vám snažíme priniesť tie najlepšie či najsťahovanejšie Android aplikácie v Obchode Play za uplynulý týždeň. Ide o zaujímavé domáce i zahraničné tituly, ktoré sme priniesli na našom webe alebo nás zaujali svojím dizajnom, funkciami a celkovým dojmom.

Náš tip
TOP Android aplikácie týždňa | 6. týždeň 2018
Náš tip
TOP Android aplikácie týždňa | 5. týždeň 2018

Messenger Kids

Aplikácia Messenger Kids má byť pre deti bezpečná – rodičia môžu monitorovať ich aktivitu a vidieť, s kým si deti píšu. Mnohé strany však vyjadrili svoj odpor, keďže aplikácia má komerčný charakter a na Facebook sa zniesla vlna sťažností za obťažovanie maloletých detí. Aplikácia bola predstavená v decembri minulého roku pre iOS a teraz prichádza aj do Obchodu Play. Na Slovensku však ešte nie je prístupná.

Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma

Tesla

Niekoľko nových funkcií v posledných mesiacoch poskytlo väčšie pohodlie tým, ktorí žijú v chladnejších klimatických podmienkach. Napríklad, majitelia si teraz môžu “pripraviť” batériu na to, že začne pracovať.  V mrazivom počasí teda predpríprava batérie zahŕňa jej ohrev, aby elektromobil podával pri jazde v náročných studených podmienkach lepší výkon.

Sú to zároveň funkcie, ktoré Elon Musk ohlásil v decembri. Zaujímavosťou je, že viacero podnetov pre Muska prichádza z Twitteru. To bol aj prípad funkcie zohrievania volantu. Aplikáciu Tesla si môžete stiahnuť prostredníctvom Obchodu Play zadarmo.

Verzia: 3.3.4-343
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 3.3.4-343
Aktuálna cena: Zdarma

Mapapers

Ak si zvolíte samotný vzhľad tapety, môžete si vybrať z pätnástich farebných odtieňov, ktoré doladia výsledný efekt a podanie na finálnom obrázku. K dispozícii je tiež tlačidlo “I’m feeling lucky,” ktoré vám vzhľad výslednej tapety vyberie náhodne. Nechýba možnosť jednoduchej úpravy ako napríklad orezanie obrázku.

Vo všeobecnosti však vieme tvrdiť, že ide o aplikáciu, ktorá rozhodne spestrí zovňajšok Android zariadenia. Mapapers si môžete stiahnuť prostredníctvom Obchodu Play za sumu 1,09€.

Verzia: 1.7
Aktuálna cena: 1,09 €
Verzia: 1.7
Aktuálna cena: 1,09 €

SquareHome 2 Launcher

Nový SquareHome 2 Launcher prináša prostredie priam vstavané pre milovníkov systému Windows 10 Mobile. Nechýba podpora vybraných “živých dlaždíc”, ich usporiadanie, zmena veľkosti, zmena ikony, dlaždica môže takisto obsahovať okrem aplikácie aj rôzne skratky, odkazy či widgety.

Poteší špeciálna dlaždica pre fotografie, ktorá prináša rovnaký prehľad obrázkov ako na systéme Windows. Hranaté tvary dlaždíc môžu byť vyplnené farbou, obrázkom alebo môžu byť tiež priehľadné. Poteší dlaždica pre kalendár či dátum a čas.

Verzia: 1.6.4
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.6.4
Aktuálna cena: Zdarma

Motion Stills (Zábery v pohybe)

Motion Stills (Zábery v pohybe) je aplikácia od spoločnosti Google, ktorá slúži na nahrávanie krátkych videí a následné vytváranie GIF animácií. Paradoxne vyšla najprv pre iOS a až následne pre operačný systém Android. Každá snímka videa je spracovaná hneď ako je zachytená, pričom sa video zároveň stabilizuje a tvorí sa slučka animácie. Vďaka tomuto procesu je animácia hotová v momente dokončenia nahrávania.

Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma
17.2.2018

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+