MojAndroid

Don’t Tap The White Tile

Dnes je už v obchode Play niekoľko hier, ktorých hlavným princípom je klikanie na čierne klávesy klavíra a vyhýbanie sa tým bielym. Jednou z najpopulárnejších variant takejto hry je aj titul Don’t Tap The White Tile. V hre budete klikať na čierne klávesy na pohybujúcom sa poli, pričom každým kliknutím vytvoríte tón niektorej známej klasickej skladby. Hra ponúka niekoľko módov, pričom v každom z nich bude vašou úlohou prekonať svoje najvyššie skóre a súperiť môžete aj s priateľmi.

dont-tap-the-white-tile-1 dont-tap-the-white-tile-3 dont-tap-the-white-tile-6

Hra Don’t Tap The White Tile je sama o sebe veľmi návyková, pretože jednotlivé kolá trvajú veľmi krátko a veľmi často je tak možné vylepšiť dosiahnuté skóre. Hra neprestáva byť zábavná ani po dlhšom čase, pretože ponúka množstvo zaujímavých módov a vy si tak môžete nájsť práve taký herný režim, ktorý vám najlepšie vyhovuje. V niektorých režimoch sa bude herný plán posúvať až po stlačení klávesy, v iných sa zasa bude posúvať plynule a časom sa bude zrýchľovať. Vašou úlohou potom bude za daný čas kliknúť na čo najväčší počet čiernych kláves bez omylu, alebo prejsť stanovenú dráhu v čo najkratšom čase. Hra je v obchode Play zadarmo a nenájdete tu ani nákupy v aplikácii.

Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma

Dots

Veľmi návykový titul Dots bol najskôr predstavený na konkurenčnej platforme iOS, kde zožal obrovský úspech. Jednoduchý princíp a možnosť neustále sa zlepšovať sú hlavnými lákadlami tejto populárnej hry. Jediným cieľom je pritom spájanie bodiek rovnakej farby. K dispozícii máte veľkú sieť bodiek rôznych farieb, ktoré sú na hernom pláne umiestnené náhodne. Vašou úlohou je v čo najkratšom čase získať čo najviac bodov. Čím viac bodiek spojíte, tým väčšiu porciu bodov získate a prémiové body dostávate aj vtedy, keď vytvoríte uzavretý útvar.

Dots 1 Dots 2 Dots 3

Hra ponúka niekoľko herných módov. Prvým je klasický režim, v ktorom musíte nahrať čo najvyššie skóre v priebehu 60 sekúnd. V ďalšom režime zasa nemusíte dbať na časové obmedzenie, no k dispozícii budete mať iba 30 ťahov. Hru si môžete zahrať aj s priateľmi v multiplayer móde na jednom zariadení, no v najnovšej verzii je dostupná aj hra cez internet. V hre zbierate aj rôzne ocenenia a postupne si môžete za nahrané body zakúpiť rôzne vylepšenia, prípadne ich môžete získať aj pomocou nákupov v aplikácii.

Verzia: 2.4.7
Pôvodná cena: 4,49 €
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.4.7
Pôvodná cena: 4,49 €
Aktuálna cena: Zdarma

Plants vs. Zombies 2

Pokračovanie populárnej hry Plant vs. Zombies sa stalo takmer ihneď po uverejnení v obchode Play obrovským hitom. Titul Plants vs. Zombies 2 priniesol tradičný boj rastlín proti zombíkom, no grafika a mnohé herné prvky boli oproti originálnej hre vylepšené. Hra prináša známe rastlinky, no aj nové prvky, medzi ktoré patria vylepšené vlastnosti rastlín vďaka akémusi hnojivu, či zásahy do hry samotným hráčom, ktorý sa môže pred nepriateľmi brániť aj špeciálnymi útokmi.

Náš tip
Plants vs. Zombies 2 získava objemnú aktualizáciu s množstvom zmien

Plants vs. Zombies 2 d Plants vs. Zombies 2 f

Samotný herný princíp zostáva pritom nezmenený a vy sa na hernom pláne budete brániť pred nájazdmi zombií. Používať k tomu budete rastliny s rôznymi schopnosťami. Každá rastlina ale niečo stojí a ponúka iné schopnosti. Niektoré rastliny útočia, iné slúžia ako zábrana, cez ktorú sa zombie musia prehrýzť a niektoré rastliny zasa produkujú peniaze, za ktoré si môžete kupovať ďalšie rastliny. Hra obsahuje niekoľko rozdielnych herných módov – niekedy budete rastliny sadiť postupne, inokedy ich zasadíte na začiatku levelu a budete sa iba pozerať, ako sa bránia pred nájazdmi. Zmenilo sa aj prostredie, v ktorom sa hra odohráva. Bojovať budete v starovekom Egypte, období pirátov a na Divokom západe. Hra je navyše v obchode Play zadarmo a plnohodnotne si ju užijete aj bez nákupov v aplikácii, ktoré sa tu nachádzajú.

Verzia: 6.6.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 6.6.1
Aktuálna cena: Zdarma

Sendvič

Pre chvíle oddychu sú vhodné aj také hry, pri ktorých nie je potrebné veľa rozmýšľať. Jednoduchú zábavu spojenú s dráždením chuťových buniek ponúka aj hra Sendvič. V nej sa ocitnete v roli zamestnanca bistra a vašou úlohou bude obslúžiť hostí. Tí majú neraz veľmi zložité požiadavky, ktoré musíte navyše stihnúť v stanovenom časovom limite, inak prídete o zárobok.

sendvic-1 sendvic-2

Hry s takouto tématikou boli populárne najmä vo forme aplikácií pre webové prehliadače. Nemenej populárne sú ale aj na mobilných zariadeniach a tento konkrétny titul má v obchode Play už viac ako 10 miliónov stiahnutí a priemerné hodnotenie 4,2 hviezdičky. Hra ponúka okrem časovo obmedzeného režimu aj základný herný mód, ktorý pripomína kariéru. Vaše pracovné zmeny sú rozložené na jednotlivé dni, pričom každý deň máte určenú cieľovú sumu, ktorú chcete zarobiť. Spočiatku je dosiahnutie tejto sumy jednoduché, no postupom času začnú byť zákazníci náročnejší a vy budete mať k dispozícii aj viacero ingrediencií. Tých je v tejto hre celkovo 16, pričom niektoré slúžia ako ingrediencie do burgeru, iné ako príloha či dezert. Hra ponúka viac ako 300 levelov, čo v preklade znamená obrovskú porciu zábavy, ktorú si užijete úplne zadarmo.

Verzia: 1.0.18
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.18
Aktuálna cena: Zdarma

Smurf’s Village

Šmolkovia sú spojení s detstvom mnohých z nás a spracovanie tejto klasickej rozprávky do hry pre Android zariadenia poteší mladších, no aj starších užívateľov. V hre Smurf’s Village budete musieť pomocou niekoľkých Šmolkov postaviť dedinu úplne od základov. Do tej by sa potom mohli vrátiť všetci Šmolkovia, ktorí sa pred nebezpečným čarodejníkom Gargamelom ukryli v lese.

Smurfs_Village_5 Smurfs_Village_3

Hra ponúka dlhodobú zábavu, keďže vaša dedinka sa bude rozvíjať iba postupne. Budete stavať budovy, pestovať rastliny a postupom času sa do vašej dediny budú vracať Šmolkovia, pričom každý z nich vám donesie iné výhody. Počas hry budete zbierať skúsenostné body a zvyšovať level svojej dediny, čo vám umožní stavať nové objekty. Jednotlivé prvky v hre budete nakupovať za tzv. Smurfberries, ktoré budú postupne pribúdať na vaše konto, no pre urýchlenie vášho rozvoja budete môcť použiť nákupy v aplikácii. Hra ponúka veľmi peknú grafiku, ktorá zaujme najmä deti, no na svoje si prídu aj starší užívatelia.

Verzia: 1.59.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.59.0
Aktuálna cena: Zdarma

13.8.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+