MojAndroid

Dnes bude Obedná prestávka  v znamení modrej. Písať totižto budeme o Šmolkoch, okolo ktorých sa točí celá Android hra s názvom Smurfs’ Village. Hoci je táto hra dátovo objemnejšia (cca 48 MB), veríme, že jej väčšiu veľkosť odpustíte a nenecháte sa ňou odlákať. Šmolkovia vás totižto dokážu zabaviť na pekne dlhú dobu!

Šmolkovia tvoria základ detstva mnohých z nás. Na tejto rozprávke vyrastali generácie. Android hra Smurfs’ Village zobrazuje príbeh celej šmolkovskej dediny, ktorá musela pred zlým Gargamelom a jeho kocúrom utiecť do lesa. Pri utekaní sa museli rozdeliť, aby sa Gargamela čo najskôr striasli, a tak ich pokope zostalo len pár. Na tejto hŕstke Šmolkov  teraz závisí budúcnosť celej dediny, ktorá sa rozpŕchla do lesa, a ich úlohou je postaviť od základou novú dedinu, kde by sa všetci mohli v mieri a pokoji znovu stretnúť. Pomôžte Šmolkom postaviť nové chalupy a domčeky, vypestovať čučoriedky či iné ovocie a ochrániť dedinu pred zlým Gargamelom a jeho plánom na likvidáciu malých modrých stvorení. Tatko Šmolko s jeho tímom a vašou pomocou zvládnu všetko!

   

Hra Smurfs’ Village ponúka naozaj množstvo zábavy. Hoci spracováva detský motív, no na svoje si prídu určite aj starší fanúšikovia tejto rozprávky. Celá hra je založená na úlohách, ktoré musíte plniť a za ktoré dostávate XP (Experience Points). Za istý počet XP zvýšite level vašej dediny, s čím sa vám otvoria aj nové artikle v obchode a nové možnosti v hraní. Postupne sa do dediny budú vracať všetci Šmolkovia a každý jeden z nich vám s niečím pomôže. Ak budete plniť úlohu za úlohou a pozorne čítať pokyny od Tatka Šmolka, hra pre vás bude radosťou a budete ju hrať pravidelne. Pravidelnosť si táto hra priam vyžaduje, nakoľko nové rastlinky vyrastú za presne určený čas a ak ich nezozbierate hneď, tak zvädnú. Rovnako je to aj s ostatnými súčasťami, ktoré majú svoj presný časový harmonogram. Na stavbu budov a iných vecí vo vašej dedine budete potrebovať tzv. Smurfberries. Tie môžete získať priamo v hre, no ako to v dnešnej dobe býva zvykom, môžete si ich dokúpiť aj za reálne peniaze. Ceny začínajú na 5 dolároch za 50 Smurfberries, kúpiť si ich môžete aj 2000, za čo zaplatíte 100 USD. Samozrejme, zabudnúť nemôžme ani na Facebook. Ten je integrovaný do celej hry a priamo v hre si môžete dokonca vytvoriť aj album na tejto sociálnej sieti, kde si môžete ukladať obrázky z hry. Na ich vytváranie slúži špeciálny fotografický profil, ktorý si v hre môžete zapnúť.

Pokiaľ raz začnete hrať hru Smurfs’ Village, už len ťažko prestanete. Pekné grafické spracovanie a gameplay, ktorý vás doslova pohltí, zaručujú dlhé hodiny zábavy. Keď k tomu doplníme spomienky a fakt, že táto hra je sama o sebe bezplatná, získate naozaj silnú inšpiráciu, aby ste si túto hru stiahli. Spraviť tak môžete pomocou nášho widgetu nižšie, ktorý vás presmeruje priamo na Google Play Store. Príjemné hranie!

 

Smurfs’ Village
Beeline Interactive, Inc.
Verzia SmurfsAndroid (24. 5. 2012)
Veľkosť 48 MB
2.2+

Zadarmo
11.6.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+